Multimeedia disainer saab vägeva töö

  • lloyd 10 a

    Disainer, kes suudab luua nii veebidisaini (kodeerima ei pea) kui liikuvat graafikat või vähemalt üht neist väga heal tasemel, saab endale hää töökoha Eesti vanimas reklaamiagentuuris Kala Ruudus.

    Oskama peaks eelkõige Photoshopis veebi disainida ja AfterEffectsis animatsioone meisterdada. Kõik muu tuleb muidugi kasuks.

    Palk on hea. Projektid on ägedad ja sageli rahvusvahelised. Kontor on kesklinnas. Ületunde tegema ei pea. Kui vaja, saab vahel töötada kodus.

    Veelgi enam, lasin Sinu potentsiaalsetel disainerkolleegidel öelda, miks on hea Kalas töötada, ja siin see on:

    T: Hea sõbralik ja avatud bisnis, ei jää asjadest eemale ja kui vähegi endal soovi on siis võimalus kaasa rääkida. Eriti ok on see, et lubadused ei jää ainult lubadusteks.

    K: Kala Ruudus mõistab huumorit:)
    Toetab meeskonda. Arendab erialaselt erinevate projektide näol, seepärast ei õnnestu ka rutiinivanal külla tulla. ja on üks tore mõtlev Kamp.

    R: Üks positiivne ja tegelikult väga oluline nähtus usaldusväärsuse seisukohast on fakt, et Kala Ruudus ei ole viimase 8 aasta jooksul – ajal, mil ma Kala Ruudus olen töötanud – kordagi pidurdanud töötasu maksmisega, seda ka majanduslikult keerulisel masu-ajal.

    Edasi on nii, et kui huvi tekkis, siis saada mõni tehtud töö näidis ja kirjuta mulle kent @ kalaruudus.ee ja sealt vaatame edasi.
    Alustada võiks näiteks augustis, aga saab ka muud kokku leppida.

    17. juuni 2014 - 09:31:56 · Otselink