Ilmateenistus.ee

 • http://www.ilmateenistus.ee/

  Väga põhjalikult kriitikameelt sisselülitamata tundub olevat õnnestunud uuendus võrreldes ajast ja arust olnud emhi.ee'ga.

  Selline vaade a'la Yr.no on teretulnud http://www.ilmateenistus.ee/asukoha-prognoos/?id=6826. Küll aga võiks nad minu arust asukohapõhise info edastamisega tööd edasi teha.

  Etteheide võib-olla olekski see, et sisuliselt on võetud vana veebi sisu(plaan) ja pandud ta kaasaegsesse tehnilisse vormi ning disaineril lastud üle käia. Suurt UX muutust ja kasutajasõbralikkust, mis viiks selle portaali massidesse, pole, aga võib-olla pole see ka eesmärgiks olnud. Asjalik igatahes!

  10. juuni 2014 - 16:35:12 · Otselink

 • plönn oli ennem ja plönn on praegu :) srry , aga see , et teed 97 aasta stiilis asjale uue 97 aasta stiilis skinni ei ole progress :)

  10. juuni 2014 - 19:13:52 · Otselink

 • Ooker 8 a

  HIRLAM-mudeleid on uues mõnusam jälgida kui varem. Muud ma pole sealt kunagi eriti otsinud ka, nii et minu jaoks edasiminek.

  10. juuni 2014 - 23:06:20 · Otselink

 • Antud lehel polegi vaja olla eriti äge või uhke, sest sellise lehe eesmärk pole mitte saavutada mingisugust suurt populaarsust või klikkide hulka, vaid pakkuda inimestele vajaminevat informatsiooni. Lenduril või meremehel pole vaja oma ilmainfo jaoks mingit disainkuva vaid numbrite jada, kust oma vajalik kätte saadakse.

  13. juuni 2014 - 16:22:35 · Otselink

  3

  • Vale, Taavi. Ükski asi pole hea, ku i tema tervik pole hea. Disain on tervik kokku, see, kuidas asi töötab, mitte ainult jooned ja värvid.

  • Eks ta veits maitseküsimus ole ja loomulikult on erialainimeste kaaluvihid raskemad kui minu omad. Plönn see minumeelest ei ole ja leht on parem kui varem. Tellija ja keskmine kasutaja ilmselt rahul.

  Loe kõiki