Interaction designer (Tartu)

 • toniss 8 a

  Otsime Sportlyzeri Tartus asuvasse meeskonda interaktsioonidisainerit, kellele meeldib keerukatele kliendivajadustele lihtsaid ja selgeid rakendusi voolida.

  Väljakutset peaks jaguma, sest töötame välja on spordiklubidele mõeldud koostööplatvormi, kus erinevatele kasutajatele on lihtsad rollipõhised rakendused veebis, mobiilis ja tahvlis.
  Soovime, et neil oleks äratuntavalt ühtne ja samas lihtne nägu ja tegu. Selleks tuleb ennast läbi pureda erinevate rollide, platvormide ja kasutusjuhtude pusast ning see olulist esile tuues lihtsaks kasutajaliideseks vormida.

  Sinu töö hõlmab ka palju suhtlemist kasutajatega, turundajatega, arendajatega ja UI disaineriga, kes kõik osalevad toote vormimises. Sinu töö tulemiks on kasutajaliidese arhitektuur, kasutajaflow-d ja mockup-id. Visuaalse identiteedi ja emotsiooni eest hoolitseb juba UI disainer.

  Kui see jutt tekitas sinus huvi, siis saada mulle (hello att sportlyzer.com) oma portfolio link ja liigume sealt edasi.

  Veel:
  Palk sõltub sellest, kui hea sa oled.
  Meie kontor asub avaras vintage stiilis korteri Tartu kesklinna lähedal. Kui sa pole tartlane, siis eeldame, et sa oled Tartus 3 päeva nädalas.
  Töökeel: inglise ja/või eesti.

  Töökuulutust saad inglise keeles lugeda meie blogis: http://blog.sportlyzer.com/user-interaction-designer-join-sportlyzer/

  18. juuni 2014 - 16:54:31 · Otselink