Eestlaste loodud cms tekst.co

 • Launchimas on Eesti start-up, kes toob turule uut tüüpi sisuhalduse. Asja põhimõte on väga lihtne: sisuhaldus, mis ei vaja toimimiseks sellele spetsiaalselt loodud teemat, vaid mis mässib ennast ise ümber veebilehe ilma ettevalmistuseta.

  Sisuhaldus ise on mängimiseks ja proovimiseks täiesti tasuta allalaetav, sümboolne summa kuulub tasumisele vaid siis, kui tegelikus projektis kasutusel.

  Oleksin väga tänulik kui keegi prooviks ja ütleks, mis ta sellest arvab, mis vigu võib olla leiab jne.

  http://tekst.co

  15. juuni 2014 - 20:13:56 · Otselink

 • matude 10 a

  Video pole informatiivne ja voice-over on õudukas, tellige näiteks siit endale mõistlikum audio.

  HTML-is on </body> ja </html> tag-id kahekordselt.

  15. juuni 2014 - 21:08:24 · Otselink

  1

  • Video praegu ära peidetud, uurin seda linki, mis panid - äkki saab asja paremaks. Ja tundub, et leidsid ühe uue bug'i ka cms'ile nende topelt tag'idega.

  Loe kõiki

 • kaups 10 a

  Ma ei saanud mitte midagi aru... ja kui inimesed ei saa aru millestki, mis on uudne, mitte arusaadav nagu limonaad, on teil probleem, sest tegu niigi asjaga, mida ei osata tahta tema uudsuse tõttu. Näidake, mis värk on, mõni demoleht sellega, siis tekib ka mingi arusaam. Videot, mis võiks olla muidugi oluliselt selgem, ei maksaks kuhugi allapoole peita. Igatahes tundub huvitav ja tore, et proovitakse midagi uut :)

  15. juuni 2014 - 21:31:02 · Otselink

  1

  • Demoleht pole üldse mitte paha mõte ja ilmselt see järgmiste päevade jooksul üleval ka.

  Loe kõiki

 • Tiiger 10 a

  Kuna ise tegelen taolise CMS'i baasil toote arendusega, siis võin öelda, et veetsin 2 nädalat googledades ja taolisi lahendusi testisin vähemalt kolmekümmet erinevat.

  Mis teeb teie WYSIWYG CMS'i eriliseks?

  15. juuni 2014 - 22:29:24 · Otselink

  3

  • class="editable" või mis iganes on väga levinud lahendus. Parimad, mis sel põhimõttel töötavad on näiteks copybar.io , simpleCE ja Surreal CMS

  • pole vahet kuidas te seda teete, kas läbi anali nagu wordpress või muudmoodi , edu tagab ikkagi marketing. Ideaallahendust te ju ei loo

  Loe kõiki

 • aivopaas 10 a

  Video puhul mind häiris eriti see koht kus rõhutati sõnu You, Your jms, mitte seda sõnapaari teist ja olulisemat poolt (your CONTENT, ...) Meelde jääbki sealt ainult see you, You, YOUR whatever...

  Ja tõesti tahaks teada millega tegu. Praegu on ainult ähmane info et on loodud midagi potentsiaalselt vinget, aga tegelikult peale ühe tühise "click to edit" midagi asjalikku teada ei saa. Kuidas töötab, miks on parem lahendustest X, Y ja Z jne oleks hädavajalik. Ja kas sellega reaalset veebi ka ikka ehitada saab või on kõigest lihtne mänguasi onepageri sisu muutmiseks.

  16. juuni 2014 - 14:28:43 · Otselink

 • Tip! Tee korralik galeriimootor. Kellelgi pole.

  16. juuni 2014 - 19:24:05 · Otselink

 • Tänud kõigile, kes leidsid aega asja uurida ja proovida.

  Edasi tegeleme sellega, et tekst.co arusaadavamaks teha, mis see täpselt teeb, kuidas see on parem, millal kasutada. Esimene samm selles on välja pakutud demoleht, mis nüüd proovimiseks üleval.

  20. juuni 2014 - 13:29:02 · Otselink

  2

  • maci peal ei tomi ctrl+clik linkide ja piltidega

  • Ehk siis ongi algeline editor onepageri jaoks, mitte mingi arvestatav CMS.

  Loe kõiki

 • Demo on väga nõrk, rohkem tööd demo lehega.

  Peale textboxide texti muutmisega ei saanud hetkel demos midagi muud teha.

  20. juuni 2014 - 14:43:52 · Otselink

 • infira 10 a

  Ma ei saa üldse aru mis selles nii teismoodi on siis
  täiesti tavaline browseripõhine editor

  võta täiesti suvaline leht lahti ning pane html attribuut contenteditable külge ja teeb sama asja, ainult et mingi receiver tuleks taha kirjutada mis salvestamise vastu võtab

  Oleks siis vähemalt tekstiredigeeriminegi :)

  21. juuni 2014 - 00:13:42 · Otselink