WANTED otsib hakkajat veebiprogejat!

 • Turundusagnetuur WANTED otsib ühe põnevaga projektiga weebipõhist progejat, kes on
  ajaplaneerimise ja üleüldise veebipõhise progemisega rohkem kokku puutunud.

  Tegemist on päris ambitsioonika plaaniga ja peaks aitama siis meil edapidi paremini tegevusi ja aega planeerida. Eelarvet sellele kahjuks väga ei ole (ise investeerime) aga selle eest on projekt ise väga põnev ja ambitsioonikas.

  Kellel huvi või keegi oskab kedagi soovitada siis palun saatke infot mulle sten@wantedmarketing.ee
  Või helistada 56229896
  www.wantedmarketing.ee

  NB. Kõikidele väärt vihete andjatele. Et vaev oleks ka tasutud » panen tänutäheks välja sellele kelle vihje järgi saab välja valitud meile õige partner, kingiks » www.veinisober.ee/product.aspx/2148

  Tänud!
  Sten

  29. september 2011 - 17:19:35 · Otselink

  1

  • kingiks "viga" :) aga ma arvan, et see rakendus on juba olemas

  Loe kõiki

 • theguy 12 a

  Milles see ambitsioonikus siis täpsemalt seisneb, kui eelarve on olematu?

  30. september 2011 - 10:15:55 · Otselink

 • ?

  02. oktoober 2011 - 11:24:14 · Otselink

 • kaups 12 a

  Ühtegi vähegi lootustandvat startuppi ei alustata täna enam muudmoodi kui ambitsioonikalt, seega tasub mingeid selgemaid argumente pakkuda. Sõbralik soovitus.

  02. oktoober 2011 - 13:37:38 · Otselink

  4

  • Kaupo. Usun, et oled nõus, et palju häid tooteid, teenuseid on saanud algusega ka täitsa 0-st. Kellegi garaašis või /ja 10 EUR taskus.

  • Sten, kas ma rääkisin rahast ühe sõnagagi?

  Loe kõiki

 • Kõik on mingid hullud "tellijad" tänapäeval, kellelgi pole kahjuks raha välja pakkuda töö tasustamiseks.

  02. oktoober 2011 - 23:42:28 · Otselink

  3

  • alla kümne tonni ma ei tee photoshoppi lahti ka

  • :) no täpselt

  Loe kõiki

 • Aitäh Kaupo.

  Kuna eelarve pole konkreetselt välja öeldud siis on kellelgi ka raske öelda kelle jaoks on eelarve väike või kelle jaoks on mis eelarve suur. See pole küll koht kus rahast rääkida. Õige inimese valik lähtubki juba sellest esialgsest suhtumisest ja sealt on lihtsam edasi minna.

  Tasu kokkulepe räägib Wanted juba tegijaga juba omavahel, 4 silma alla läbi. Edu meile kõigile!

  03. oktoober 2011 - 18:16:25 · Otselink

  2

  • Sten, kõigil on ambitsioonid. Siin ei peagi rääkima rahast, aga kuna sa rääkisid juba selle puudumisest, siis... See tekst kokku ei mõju :(

  • Maailm on ambitsioonikaid startuppe pilgeni täis, sa pead erinema, sest selle kuulutusega võin sisuliselt garanteerida, et jääd üksi.

  Loe kõiki

 • sander 12 a

  Eelarvet sellele kahjuks väga ei ole (ise investeerime) aga selle eest on projekt ise väga põnev ja ambitsioonikas.

  Kui sa otsid tegijat, kes sul mingi asja ära teeks, on sellise pakkumisega raske kedagi leida. Milleks üldse mainida, et raha pole? Harva leidub inimest, kellel poleks juba laene kaelas, et niisama midagi teha, olgu tehtav asi ambitsioonikas või mitte.

  Kui otsid tegijat, kellest saab ka projekti kaasosanik, on tegijal rohkem motivatsiooni hea tulemuse nimel pingutada ning põhjust talle esialgu vähem maksta.

  Üldjuhul on kõik tegijad omale piisavalt hea tegevuse leidnud ning väga raske on kampa saada kedagi sellisel tasemel, mida ise ootad. Vaata kas või suuremate agentuuride töökuulutusi pixelis, tavaliselt läheb suht kaua aega enne, kui keegi leitakse.

  03. oktoober 2011 - 21:29:59 · Otselink

 • Ausalt öeldes päris nõme on osade tüüpide poolt antud lause puremist vaadata... sildi all "hea soovitus. Aga..."

  A-la "Jube tolvan vend küll kes julges siin oma sõnumi välja panna..."

  Jah meil pole sama raha nagu Estonian AIR-il või SEB-l kui nad Kaupo poole pöörduvad. Me oleme 2 aastat noor, alustav ettevõtte ja soovime leida mõnda samasugust hakkajat tegijat kes tahaks teha ja kellele meeldivad huvitavad projektid. See milline see summa olema hakkab on juba meie ja antud tegija vaheline asi. Võibollla pole see ka väike summa paljudele siin olijatele aga kindlasti ei hakka ma vabanda oma sõnastuse pärast ega täpsemalt eelarvestama. See pole kellegi koht öelda kas see on väike, mõtetu või olematu. Ja kui see on kellegi jaoks mõtetu siis selgelt ei ole sina ka see inimene keda me otsime. Me leiame 100% endale väga kihvti, noore, tubli tegija kellega teeme hea asja ja sellest on kasu. Võibolla te ka kunagi kuulete sellest. Võibolla mitte. Aga kui midagi positiivset öelda ei ole siis ei tasu üldse midagi öelda siis palun ärge öelge üldse. Või siis tulge mulle seda isiklikult ütlema. Mees mehele. Mu kontaktid on üleval olemas.

  PS. Olen saanud juba mitu väga asjaliku kontakti ja tegelt on ka siin palju väga lahedaid tublisi tegijad kes ei vaata ainult eelarve järgi mida teha. Nagu on seda näha ka Garage48 ettevõtmises.

  05. oktoober 2011 - 18:32:11 · Otselink

 • sander 12 a

  Milleks solvuda, kui sulle antakse näpunäiteid inimeste poolt, kelledel on taoliste asjadega kogemust?

  Pane ennast oma kuulutuse sihtrühma rolli: mis mulje jääb sulle pakkumisest, kus ühe esimese asjana on ära öeldud, et meil ei ole raha (paljudel uue ideega alustajatel ei ole)? Kuulutuse lugejal ei pruugigi olla raha kõige olulisem, kuid vähemalt mulle jätab selle mainimine negatiivse mulje. Ja nii ehk naa ei sobi tiimi inimene, kelle ainuke motivaator on raha.

  Eestis on kahjuks suht suur probleem enese müüa oskamine, ollakse liiga tagasihoidlikud. Ja oma ideest rääkida ei juleta, kardetakse, et keegi võtab omale. 99% tõenäosusega on idee teada saajatel juba endal piisavalt tegemist ning uue idee teostama hakkamiseks ei jätku aega. Siit soovitus: et panna õiged inimesed asja vastu huvi tundma, tuleks natukenegi tutvustada ideed.

  Uuri Googlest mu tausta ning saad aru, et mu väidetel on tagapõhi olemas.

  05. oktoober 2011 - 21:04:36 · Otselink

 • See, et tegijatel pole raha, on pigem trend kui mingi paratamatus... see on lihtsalt popp praegusel Garage48 ajastul, kus spetsialistid kokku tulevad, vaeva näevad, ning kus reeglina vaid 1 projekt 170-st õnnestub (loe kasulik on).

  Ja ära mingil juhul oma ideed liiga palju tutvusta, sest bling-bling kaelaehetega suured poisid võtavad selle sinult ära ning teevad ise valmis, sest neil on ressursid selleks olemas :)

  06. oktoober 2011 - 00:25:39 · Otselink

 • tajo 12 a

  ideed on tänapäeval väärtusetud. loeb teostus - kui su tiim viitsib reaalselt kolm-neli aastat rauda taguda, siis ehk. siis ehk võibolla, saab sellest asja.

  06. oktoober 2011 - 00:30:23 · Otselink

  1

  • aga teostus võibki olla ise idee:D

  Loe kõiki

 • Lõpuks ometi jõudsime tuumani. TEOSTAJAT ta ju otsibki :-) Seega pole idee üldse oluline siia kirja panna, küll seda räägitakse teostajale, kui ta on leitud.

  06. oktoober 2011 - 01:06:03 · Otselink

  2

  • Idee 0 : 1 Teostus

  • ja ma mõtlesin, et it's a sellers market...

  Loe kõiki

 • peaks jälle selle tegema: "töökuulutusi ei kommenteerita" selle esimese note tegin sellepärast , et link oli vigane. Keegi ei ole ju loll ainult selle pärast, et ta proovib uusi asju.

  06. oktoober 2011 - 09:27:47 · Otselink

 • ohh. lõpuks ometi eriti mõistlkud ja asjalikud kommentaarid... kõige nõmedam on selle asja
  juures see et tegelt on kõik siin olijad saanud ammu aru et sellesse kuulutusse ei oldud kirjutatud "otsime tasuta töötegijat" või et "raha pole" vaid lause "eelarvet väga ei ole" mis tähendab et eelaerve ON aga see pole suur. see POLE mõeldud palkamaks suurt agentuuri või suurt tiimi vaid ühte, tubli ja huvitatud tegijat. Lausega "et eelarvet väga ei ole" näitab ära.. et me oleme väga väike firma ja meil tõesti ei olegi palju raha.lihtsalt ei ole. aga me siiski oleme nõus investeerima nii palju kui selleks on vaja et meie kokkulepe oleks mõlemale osapoolele motiveeriv. Thats it.

  @sander. Sellesse teemasse on raske solvuda kellelgi. Pigem ajab närvi mustaks see "nõu" mis on nii nõmedalt serveeritud. Võibolla oli lause kehva aga tegin ka kiiresti selgeks et pole olnud juttu et "otsime tasuta tegijat" aga ikka ja ikka tulevad kommentaarid tagasi keskendudes just sellele "ei ole raha" arusaamale.

  @teistele toredatele Pixelastele. Tänud aruteludele ja soovitustele. Tänaseks on tulnud mitmeid lahedaid pakkujaid ja loodan et leiame varsti hää inimese kellega edasi minna. Heameelega paneks teinekordki siia oma kuulutsued ülesse (ka siis kui peaks ROHKEM eelarvet olema) ja loodan et siis on rohkem konsktruktiivseimaid ettepanekuid, soovitusi ja nõuandjaid.

  Oleme tublid!

  06. oktoober 2011 - 22:43:27 · Otselink