PSD Slice tarkvara.

 • Laurits 11 a

  Tekkis selline põnev probleem päevakorda. Kas keegi teab mõnda head tarkvara (hea kui on vabavaraline) millega saaks sisuliselt PSD-d slice'da HTMLi tarbeks.

  Photoshop lihtsalt pildilõikajana on natuke palju.

  09. aprill 2013 - 15:02:33 · Otselink

 • matude 11 a

  Ausalt öeldes pole slice tool-iga enam vähemalt üle 6 aasta kujundusi lahti lõiganud, pigem kauem. Ja viimasel ajal läheb kõik isegi otse HTML-i...

  Mille jaoks täpsemalt sellist tarkvara vaja oleks? Näiteks endal mul enamik elemente kujundustes on kas läbipaistvad või eraldiseisvad nende peal paiknevatest detailidest. Kõike kokku merge-ida ja siis slice-ide haaval exportida polekski üldse võimalik ning tegelikult neid detaile mida pildifailina vaja salvestada üldse on ülivähe. Ikoonid on ammu icon-fondiga ja mõned korrad olen isegi logo jaoks custom fondi teinud et isegi see pildina poleks).

  Aga kui niisama vaja PSD-st detailid kätte saada ja eraldi piltidena salvestada siis võib-olla Gimp või Pixelmator? Samuti olen kuulnud et PSD-d oskab lausa avada nii paint.net kui pixlr.com

  09. aprill 2013 - 15:45:07 · Otselink

  1

  • Gimpi on iseenesest proovitud ja seal on olnud koguaeg pidevalt hädasid värvidega. Võimalik, et asi on seadistuse taga kuskil kinni.

  Loe kõiki

 • batman 11 a

  kahtlen, et midagi paremat on kui photoshop, kui rahas pole küsimus.

  ja kuna siin offtopicuks läks siis, fontidesse küpsetamine on tüütum kui illukast svg exportimine imo
  http://net.tutsplus.com/tutorials/why-arent-you-using-svg/

  09. aprill 2013 - 19:05:08 · Otselink

 • Kuldar 11 a

  Pole küll lõikumise tarkvara, aga hea lahendus automaatseks assetite ekspordiks.
  http://macrabbit.com/slicy/

  10. aprill 2013 - 21:27:14 · Otselink