Otsime QA inimest kellel ambitsioon ka projekti juhtimist järjest rohkem oma õlgadele võtta

 • Tarmo 9 a

  Meist
  Teeme peamiselt Magento lahendusi, kuid ka teisi projekte. Umbes 70% töödest teeme UK turule ja ülejäänu Eestisse. Aastate jooksul teinud üle 2-3 saja projekti.
  Eestvedajad on koostöötanud 10+ aastat ja kogemusi valdkonnas veelgi enam.
  Meeskond on rahvusvaheline ning koosneb hetkel 9 liikmelisest põhitiimist ja sellele lisaks hulk freelancereid. Kontorit me ei pea ja kõik tegevus toimib Skype ja JIRA vahendusel.
  Klientideks on palju muuskia artiste ja plaadifirmasid nagu näiteks Moby, Keane, Stereophonics, Ben Frost, Sarah Brightman, We Are Augustines, Universal, Island Records jne. Mõned Eestisse tehtud tööd on näiteks ilmataat.ee, estonica.org, safecommunity.ee.

  Vajame QA inimest
  Hetkel vajame tiimi juurde QA inimest, kes testiks kas taskid korralikult tehtud ja kas kõik selgelt kirjas. Vajadusel looks uusi taske juurde ja suunaks neid õigele teostajale.
  Kuna me kontorit ei pea siis võid töötada kus iganes soovid. Ideaalis võiks olla huvi kogu testimise protsessi parandada ja koostada selleks vajalikku materjali. Kui on ambitsiooni ka osa projektijuhtimisest enda õlule võtta, siis see igati teretulnud. Kindlasti vajalik korralik inglisekeele oskus.

  Ideaalne tööaeg oleks 9:00-18:00 (päeval tund lõunat). Sobib nii Eesti kui ka UK aja järgi. Fikseeritud kuupalk + ületunnid kui on soovi. Kui soov teha poolekohaga või muul moel siis võimalik arutada.

  Anna märku kui teema huvitav.
  tarmo@oyenetwork.com

  17. aprill 2013 - 13:04:20 · Otselink

 • Tarmo 9 a

  Täielik vaikus... Kas tõesti pole üldse QA inimesi või pole pixel see koht kust otsida?

  22. aprill 2013 - 18:54:20 · Otselink

 • Allar 9 a

  Ma küll ei tea, et Eestis IT ja veebindusega tegelevaid inimesi jalaga segada oleks.
  Siin foorumis on ka varem räägitud, et head spetsialistid on võetud ja nooremad töötavad juba kooli kõrvalt.

  Vaikus tähendab, et pole vabu inimesi, kellele see pakkumine hea tunduks. Ma arvan.

  22. aprill 2013 - 20:29:19 · Otselink