VEEB: veebiaudit.ee

 • maraza 2 a

  Veebiauditi keskkonna abil on võimalik saada ülevaade .ee domeeniruumis kasutatavatest tehnoloogiatest - mis on kõige populaarsemad e-kommertslahendused kui paljud ning millised veebisaidid kasutavad Wordpressi, Drupalit, Magentot, Reacti või mõnda muud veebitehnoloogiat. Optimeerituse osas põhinevad andmed kõikidele domeenidele automatiseeritult tehtud Lighthouse testil.

  veebiaudit.ee

  05. september 2020 - 21:28:51 · Otselink

 • Daniel 2 a

  Tundub vahva, aga see protsent ajab veidi segadusse. Protsent millest? Ja mingid numbrid tunduvad katki. Ükski minu 9st Seravo kliendist ei ole nimekirjas.

  Näiteks kuressaaremuusikakool.ee. mis on Google Sites leht, jookseb väidetavalt Java peal.

  WP peal jookseb purjemeistrid.ee (miski vanem default theme) käib GoLangi pealt.

  Aiman, et wappalyzer API otsa tehtud?

  06. september 2020 - 03:58:07 · Otselink

 • maraza 2 a

  Analüüsitakse ainult .ee domeeniruumis olevaid saite, kui sait asub muul domeenil siis seda sealt ei leia, võibolla on see põhjus, miks otsitud saiti sealt ei leia.

  Kui sa mõtled protsenti siis on see % kõikidest analüüsitud .ee domeenidest - hea et välja tõid, seda saab liideses täpsustada.

  Tehnoloogiatuvastus ja seega andmete kvaliteet tuginevad wappalyzer-i libraryl, üldiselt on see täpsus üsna hea, aga teatavate nüanssidega. Näiteks raporteerib ta kasutatavaks tehnoloogiaks Java, kui veebiserver ise on Java põhine. Mis tehnoloogiat rakendus seal taga kasutab ei pruugi ta samas aga teada.

  06. september 2020 - 17:34:47 · Otselink