VEEB: Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus

 • Robert 2 a

  Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus (KKEK)

  Identiteet: Aku
  Disain: Aku ja WWW Stuudio
  Arendus: WWW Stuudio

  27. august 2020 - 15:59:24 · Otselink

 • Omapärane kakofooniline segadus. Mulle teistmoodi lehed meeldivad, Sealt midagi üles leida ja navigeerida on muidugi rohkem nii et, et klikime siia vaatame mis juhtub :D aga ongi avastamisrõõmu siis.

  Muidu võibolla avalehega selles mõttes veidi üle piiri mindud, et kui mitte eestikelt valdav inimene sinna maandub, siis ta enne keelevaliku leidmist paneb lehe kinni :(

  Mobiilis on kohati navi elemendid sisu peal häirivad ntx keri üles enne kui oled alla kerinud jne, menüü kui sellise põhipunktidele pihta saada mobiilis ka omaette challange, aga sellise lähenemise puhul vist ok :D

  08. september 2020 - 18:55:48 · Otselink

 • lemps 2 a

  Jah, et selliste lahenduste juures peaks vaatama et kellele see suunatud ning mis on "kliendi/tellija" soov olnud. Ehk siis kui võetakse selline suund, et me rõhume rohkem emotsioonile, stiilile, üllatusmomendile, siis on see jumala ok. Oluline, et sellisel puhul on klient teadlik, et tõenäoliselt kannatab keskkonna kasutatavus. Kuigi selliste projektide puhul on see alati küsitav, et kui tõsiselt peaks suhtuma normidesse. Leht avaneb, saad aru millega tegu, pmst leiad ka menüü ülesse. Kuidas tagasi minna ja teemade vahel surfata on juba küsitav, aga jällegi, et oleneb kus kaalukauss asub.

  Ehk siis see on teema kus võiks algatada lõputut vestlust briif vs disaineri nägemus/eelistused, kliendi teadlikus, kasutatavus vs stiil/emotsioon, sihtrühma huvid vs brutalism. Aga kokkuvõttes hea et midagi teistsugust ka liigub ringi. Muidugu hetkel tundub et brutaalsetel veebidel on juba oma kategooria ja muster, võiks templiidi Voogi teha :)

  09. september 2020 - 09:44:00 · Otselink