Tictail, Shopify ja pangalink

 • runnel 7 a

  Kas kellelgi on Tictailiga kogemust? Kas keegi on sinna pangalingiäpi valmis ehitanud? Shopify osas jäi sama küsimus aasta eest õhku:

  Ecwid pakub seda kõike, aga vajab disaini mõttes hea lahenduse jaoks liiga palju tööd väikestele kaupmeestele.

  Muid soovitusi?

  13. oktoober 2015 - 14:48:13 · Otselink

  3

  • Vat, mul jäi kahe silma vahele. Aitäh! Shopify osas sul teadmist?

  • ei saa ka seal , supported listis on link

  Loe kõiki

 • danel 7 a

  miks mitte eraldiseisev pood magento vms näol? siis ei jää nii palju küsimusi õhku ja võimalusi rohkem :)

  13. oktoober 2015 - 14:58:56 · Otselink

 • runnel 7 a

  Tarkvara ise hostimine, omaenda instantsi jooksutamine ning custom võimaluste backendis progemine on 9 juhul 10-st halb mõte. Shopify (teenus) on enamiku kasutajate jaoksoluliselt parem kui Magento (tarkvara). Stardikulu erinevus on kümnetes kuni sadades kordades, jooksevkulu on lihtsa kasutaja jaoks samuti teenuses madalam.

  Ma ei otsi lahendust Rahva Raamatu suurusele asjale vaid ettevõtetele, kelle kuukäive jääb 100 ja 100 000 eur vahele. Ja siin on ikaldus pangalinkide osas :)

  14. oktoober 2015 - 13:11:57 · Otselink

 • MP 7 a

  Kui ma mõtlen pangalingist, siis mõtlen 3%-st, mille pangalingi vahendaja vahelt võtab või siis integratsioonitasust ja kulust.

  Miks mitte eraldi arve saata? Panga poolepealt peaks saama e-kirja saatmise makse korral seadistada ja seda saab hiljem automaatselt töödelda.

  Tõsi, kliendi-flow on distruptitud ja siis tuleb nii PIN1 kui ka PIN2 sisestada, aga kui klient saab toote odavamalt, siis järsku teda see ei häiri?

  14. oktoober 2015 - 14:20:56 · Otselink

  3

  • 3% sooduse eest ükski klient oma mugavusstsoonist välja küll ei hakka astuma. :)

  • see sõltub tegelt sellest mida müüakse, kui kliendil on seda väga vaja , siis läheb kasvõi jala panka. Enamus kohtades müüakse kräppi ja peab ostmise teistmoodi lihtsamaks tegema

  Loe kõiki

 • Kuldar 7 a

  Shopify pangalinkide äpist on tõepoolest puudus.

  Kas ettevõtmine tehniliselt nõnda keeruline, või on arendajatel lihtsalt olematu huvi probleemi lahendamise vastu?

  14. oktoober 2015 - 15:03:03 · Otselink

  2

  • Probleem on selgelt olemas, meilt küsitakse iga päev e-poodi ja pole ideaalset teenust, kuhu saata. Shopifyl on 1 puudus veel — funktsionaalsust lisades kasvab kuutasu iga sammuga :/

  • arendajal on huvi ainult siis kui näeb $$$ selle taga :) ilmselge huvide konflikt kliendi ja arendaja vahel kuna mõlemad unistavad samast $$$

  Loe kõiki

 • Väga lihtsalt ei saa neid asju lisada ja enamikes hostitud asjades ei saa kuna neil lihtsalt pole selleks apit ja nad ei ole huvitatud mingi väiske regiooni teenindamisest. Erinevate regioonide makselahendusi ei jõua kokku lugeda.

  Hostitud e-poe lahendusi olen vaadanud punktini kas makse - ja tarnelahendusi saab lisada. Kui ei saa, siis nad ongi enamus meie (ja ka paljudes teistes) regioonis mõttetud, sest makselahendusi eelistavad inimesed kasutada neid mis on regionaalsed ja seda olenemata poetarkvarast. See tuleb peamiselt sellest kes kuskil turul "trustbuildingut" teeb või mis on just sinu klientidele kõige atraktiivsem. Maksemeetodi valik peaks olema üks äritestidest mida turule tulemisel/olemisel oma kliendibaasil ära testida.

  võib muidugi kõik need supporditud lahendused üle vaadata shopifys (https://www.shopify.com/payment-gateways/estonia) sest mõned neist võivad pakkuda ka meie regiooni pankade tuge. Näiteks ePay / Payment Solutions mis seal listitud toetab swed, nordea, danske

  lisaks võib pea iga lahendusega teha selliseid trikke:
  * kui võimalik "success" lehte muuta, lisada makselingid sinna ja frontendis fakeda mingi "pay offline" meetod selliseks mis juhendab maksmist alustama peale tellimuse tegemist ja siis juba ise makselehte hostida
  * maksmise lingid panna tellimuskinnitusse, arvetele ja makselehte ise hostida , siis saab kõik võimalikud lingid ära kasutada.
  * kui lahendusel on olemas ka mingi api, siis on võimalik peale makse tegemist ka tellimuse staatust vms uuendada juba oma hostitud lahenduse kaudu.

  Magentot saab ka hostitud teenusena tarbida ei pea ise kõige pärast muretsema, muidugi kallim, kui teised lahendused ja sageli aeglasem, keerulisem kasutada, arendada, aga tehtav

  14. oktoober 2015 - 16:26:41 · Otselink

 • Eesti pangalingid on olemas http://www.shoproller.ee/. Samuti hosted lahendus nagu Shopify aga Eesti turule orjenteeritud. Kõik makse-, transpordi jne võimalused olemas. Ehk on abiks.

  21. oktoober 2015 - 23:56:49 · Otselink

 • Kirjutasin mõnda aega tagasi Shopify Eesti makseviisidest oma blogis. Juba mõnda aega saab Eestis levinud makseviisid oma Shopify e-poodi Maksekeskuse või Paysera teenuse abiga seadistada.
  Igaüks võib ise otsustada, kumb teenusepakkuja talle sobivam on :) https://www.pulsev.com/maksekeskus-voi-paysera-kumba-shopify-e-poes-eelisada/

  07. juuni 2020 - 14:19:17 · Otselink