UXBlog.ee

 • Kivaa 7 a

  Tere

  Mingi hetk tekkis mõte, et võiks luua sisu millest nii endale kui teistele kasu võiks olla, sellest mõttest sündis interaktsioonidisaini teemaline leht https://uxblog.ee/ mis nüüd oma esimese postitusega laivi sai – tegin ülevaate SEB uuest äppist. Algselt oligi plaanis võtta ette kodumaiseid äppe ja teha neist ülevaateid, kuid tegemise käigus tuli erinevaid mõtteid, mida võiks avaldada lisaks arvustustele, et eks näis kuidas läheb. Eesmärk oleks aasta peale saada 12-15 postitust kokku, pigem originaal sisu, kui tõlke artiklid. Igasugune nõu, abi, kriitika on nüüd ja tulevikus oodatud.

  https://uxblog.ee/
  https://www.facebook.com/uxblog.ee/

  Andrus

  30. mai 2017 - 00:29:30 · Otselink

  1

  • edu ja ootame järgmist postitust!

  Loe kõiki

 • Tore ettevõtmine. Natuke nuriseks, et piltide pealt on mobiilis raske midagi näha. Ehk annaks seda teha ikkagi artikli ülesehitusega pilt + tekstilõik kujul. Highlighti võid ikkagi pildile panna ja teksti kirjutada peale pilti, et mida märgistatud on.

  30. mai 2017 - 11:07:16 · Otselink

 • tajo 7 a

  see on selles mõttes hea asi, et sellisest analüüsist saab ka mitte-professionaal paremini aru, mis see on, millega disainerid tegelevad ja miks miski on "halb" ja miks "hea".

  tagasiside mõttes: alati ei olnud hästi aru saada, mis kommentaar juurde tekkis ja mis ära kadus. selles mõttes on hea inspiratsiooniks nt seda vaadata: https://www.useronboard.com/ (kuigi ma usun, et see leht pole kellelegi uudiseks) — igal slaidil tuleb ainult 1 uus infokild juurde ja flow on arusaadav.

  30. mai 2017 - 11:16:09 · Otselink

 • üksi on sellist blogi vast raske üleval hoida äkki facebookist piisab või postita need blogid pixlisse UXBLOG: whatever teemade alla, saad endale rohkem publikut hetkega

  30. mai 2017 - 11:29:59 · Otselink

 • Kuldar 7 a

  Kivi kotti, selliseid ettevõtmisi on alati raskem elus hoida kui alustada. Feedbacki osas Tajoga nõus, võiks olla üks point per slide ja ehk veidi suurem, selgemalt loetav? Hetkel värviline tekst mustal taustal mõjub veidi kirjult.

  30. mai 2017 - 12:46:10 · Otselink