Silverlighti tehnoloogiahommik - 27. märts

 • MS korraldab Silverlighti seminari:

  Kutsume Sind 27. märtsi hommikul toimuvale tehnoloogiaseminarile, kus näitame kuidas luua Microsoft Silverlightiga interaktiivseid veebilahendusi. Microsofti kuldpartneri Axinom Eesti eksperdid demovad oma huvitavamaid Silverlightiga loodud projekte ja jagavad praktilisi kogemusi. Ära maga seda võimalust maha ja tule veendu ise kuidas Silverlight muudab veebimaailma ning mil moel seda oma projektides ära kasutada. Esimene ettekanne räägib Silverlightist läbi ärilise prisma ning teine keskendub arendajate vaatenurgale. Registreeri ennast kohe!

  Seminari ajakava:
  • 09:00 – Registreerimine ja hommikukohv
  • 09:30 – Interaktiivsed meediarakendused Silverlightiga [EN] – Damir Tomicic, Axinom - tegevjuht
  > Ettevõtted teevad pingutusi, et oma infot digitaalsete kanalite kaudu publikuni viia. Web 2.0 tuli justkui üleöö ja tõi kaasa uuenduslikke tehnoloogiakasutuse võimalusi ning murdis HTML/JS brausimistavasid. Mis meid ees ootab? Milline on järgmise põlvkonna veebi nägu? Millised on kasutajate ootused interaktiivsuse ja kasutuskogemuse osas? Selles ettekandes kuuled kuidas maailma ühed edukamad ettevõtted on vastanud nendele rasketele küsimustele ja kuidas uued tehnoloogad neid aitasid. Selgitame Silverlighti ärivõimalusi ja tehnoloogiasse investeeringu tasuvust.
  • 10:30 – Axinomi pakkumine Eesti veebiagentuuridele – Alo Lilles, Axinom Eesti - turunduskonsultant
  • 10:40 – Kohvipaus
  • 11:00 – Silverlighti arendusvõimalused [EN] – Viktor Balujev, Axinom Eesti - arendaja
  > Tutvustame Silverlighti koodipoolt reaalse arendusprojekti näitel. Saad aimu milliseid väljakutseid tuli arendajatel lahendada ja kuidas leiti lahendus keerukale brauser-server vahelise infovahetusele custom web service vahendusel. Äsja jõudis beetastaadiumisse Silverlight 2.0 - räägime uue versiooni telgitagustest ja kirjutame kohapeal kõigi silme ees ühe näidisprojekti.
  • 12:15 – Küsimused ja vastused

  Peaesineja: Damir Tomicic on Microsoft Regional Director, keda tuntakse nii Eestis kui maailmas kõrgelt hinnatud esineja ja kommuuni eestvedajana. Damir on jaganud lavapinda koos Steve Ballmeriga ja esines viimati suurkonverentsil MIX08.

  Asukoht ja parkimine: Silverlighti tehnoloogiahommik toimub UniqueStay Hotelli sisehoovis asuvas Kaval-Antsu talus, Toompuiestee 23, Tallinn. Auto on võimalik parkida Kevade 3 asuvasse EuroParklasse (tasuta parkimispilet tuleb küsida hotelli retseptsioonist).

  Registreerimine: Palume teatada osalemisest 24. märtsiks e-mailil
  i-fredm@microsoft.com. Seminar on tasuta ja oled teretulnud seda kutset huvilistega jagama.

  REGISTREERI KOHE!

  Kohtumiseni,
  Microsoft Estonia
  _______________

  Eelnevalt tutvumiseks:
  • Silverlight.net - http://www.silverlight.net
  • MIX08 konverentsi Silverlight ettekanded - http://sessions.visitmix.com/?selectedSearch=silverlight
  • Tasuta Silverlight Essential online koolitus - http://movielibrary.lynda.com/html/modPage.asp?ID=473
  • Silverlight jõuab Nokia telefonidesse - http://melborp.net/archive/tags/Silverlight
  • Axinom Eesti - http://www.axinom.ee

  24. märts 2008 - 10:38:59 · Otselink