Otsime mängule illustraatorit

 • laurie 15 a

  Tere!

  Otsime illustraatorit veebipõhisele e-õppe keskkonnale / arvutimängule, mis valmib koostöös Tartu Ülikooliga. Plaan on teha midagi hariliku e-õppe keskkonnaga võrreldes palju ägedamat. Tegemist saab olema virtuaalse õpilinnaga, milles kasutaja saab ringi liikuda, lahendada erinevaid ülesandeid ning suhelda.

  Tehniliselt on mäng sprite’de põhine, ehk midagi sellist nagu Age of Empires, Sim City või Commandos (olenevalt mis mänge on keegi nooruspõlves eelistanud). Kogu maailm tuleks joonistada valdavalt ühe perspektiivi alt, eraldades tausta ning kihtidena taustal paiknevad objektid. Ehk siis kõik see, millest kasutaja saab üle jalutada (teed, muru, lilled jne) oleks taustapilt ning kõik objektid, näiteks majad, pargipuud, purskkaevud, jõgi, sild, sõidukid jne oleksid lihtsalt eraldi layeritel. Enamus objekte tuleb joonistada ühe perspektiivi alt, erandiks on vaid mõningad liikuvad objektid, mis tuleb joonistada ja/või animeerida mitme nurga alt. Mahu osas - linn saab olema piisavalt suur, et vajalik on käivitada ka ühistransporditeenus ;) Muuhulgas saab tegemist olema (minule teadaolevalt) ainukese sellelaadse mänguga, mis on kirjutatud JavaScriptis (alates collision detectionist ja pathfindingust renderdamiseni). Täpsemalt räägime sisust ja tehnilistest aspektidest aga juba personaalselt.

  Ajalises plaanis võiks tähtaeg jääda aprilli lõppu, mis võrreldes töö mahuga on suhteliselt kiire. Seega, kellel on soov proovida kätt arvutimängu kujundamises, andke kiirelt märku.

  Lisainfo:

  Lauri Elevant
  lauri@praktik.ee

  24. märts 2008 - 12:23:31 · Otselink

 • PeZ 15 a

  põnev. kahju et deadline selline, oleks miskit 'laximat, siis ma hea meelega lööks kaasa mõne mängu graafika poole peal. keegi moditegija vms ei vaja abi?

  24. märts 2008 - 12:32:53 · Otselink

 • m703324 15 a

  deadline jah mulle ka ei sobi. mai lõpp oleks veel mõeldav(am)

  28. märts 2008 - 11:43:35 · Otselink