Lavii otsib koodimeistrit

 • Otsime Lavii meeskonda koodimeistrit.

  Sul on oskused? Meil on tööd ja tasu sinu oskuste eest. Otsime pikaajalist töösuhet nii meie klientidele väärtuse loomiseks kui ka meeskonnas tekkinud ideede ellu viimiseks. Palk vastavalt võimetele 1000 – 1300 € neto ja kui koostöö klapib, siis sinu loodud väärtus ei jää märkamata.

  Esimesed kohtumised teeme huvilistega 25.02.2014 ja esimese sobivaimaga lööme käed. Lihtne Soovime Sind tööle täisajaga ja et Sinu elukoht oleks Tallinn.

  Kas tunned ennast ära:

  1. Soovid kirjutada koodi, millest on klientidele reaalselt kasu ja mis muudab nende ettevõtted edukamaks?
  2. Tahad kaasa mõelda ettevõtte arengule ja käivitada koos meiega vingeid eriprojekte?
  3. Võib olla oled freelancerina tüdinenud maadlemast klientide soovide ja ülesannete pideva muutumisega, väsinud rahade ootamisest ja üksi töötamisest ning tahaksid keskenduda koodi kirjutamisele, et seda järjest paremini teha.
  4. Või siis oled tüdinud töökohast, kus sind koheldakse kui reatöölist ja tulemustest olulisem on tagumiktunnid.

  Kui tundsid, siis loe kindlasti edasi.

  Meie nägemus on, et õhkkond peab olema vaba ja motiveeriv, nii sünnivad parimad lahendused. Me ei ole ülemused, meil on lihtsalt erinevad kohustused. Ei möödu kontoris päevagi, kui kõva häälega naerda ei saa (kasuks tuleb sarkasmi valdamine).

  Oleme üle 2 aasta tegutsenud digiagentuur Lavii ja meie peamine eesmärk on aidata oma klientidel läbi turundus- ja veebilahenduste kasvatada käivet ja müüki (veebilehed Wordpressile, e-poed WooCommerce´le, Facebooki aplikatsioonid, erilahendused).

  Täpsema ülevaate meie tegemistest saad meie kodulehelt http://www.lavii.ee/.

  Meie tööd on jõudnud 6 erinevasse välisriiki ning järgnevate ettevõteteni: Hansapost, Kalev, Tallinna Teletorn, Salva Kindlustus, Sony Center, IM Arvutid, Alexela, Vapiano jpt ning teeme allhanget mitmetele suurtele agentuuridele.

  Seoses tööde mahu kasvamisega otsime endale Tallinna, Tartu mnt. 51 kontorisse lisajõudu koodimeistri näol. Kontoris olemine ei tähenda 9-5 ni tagumikutundide täistegemist (pole mitte mingit probleemi ka kodus töötada). Samas Sinu kättesaadavus, asjade hästi ärategemine ja tähtaegadest kinnipidamine on meie jaoks üliolulised. Pakume ise sama oma klientidele.

  Kontoris kohapeal on olemas väga lahe seltskond (Lavii poolelt 5 inimest), avarad ruumid, kus mõtted selgeks saada, külmik kuhu pikkadeks öödeks head paremat varuda ja kõigi lemmik lauajalgpall (alguses ole valmis karmilt kaotama :D). Mängime kõik koos pokkerit, piljardit, viskame leili ning peame vingeid talve- ja suvepäevi.

  Iseloomult vajame, et oleksid kohusetundlik, valmis pingutama, võtma vastu väljakutseid ja samas vajadusel tegema ka rutiinsemat tööd, kui olukord seda nõuab. Sul peab olema suhtumine – tahan olla parim ja teen selle nimel pidevalt tööd.

  Koodikirjutamise oskused:

  Tunned ennast väga hästi PHP, JavaScripti / jQuery ja HTML5 kirjutades ning sind ei ehmata ära, kui pead PSD ise lahti lõikama ja html-i panema (valdad CSS-i). Ja lõpptulem on täpselt samasugune nagu disaineri psd failis.

  Suur pluss:

  Oled enne kokku puutunud Wordpressiga, WP pluginatega ja Woocommercega
  Oled kokku puutunud Facebooki aplikatsioonide loomisega.

  Hakkas huvitama? Palun toimeta siis järgnevalt.

  1. Saada endast mulle lühitutvustus (Timo Porval timo@lavii.ee 59031467), mida oled teinud, mida oskad, millised projektid pakuksid sulle kõige rohkem huvi (kui on, siis pane palun ka CV ka kaasa).

  2. Või siis lihtsalt lisa mind Skype´i (timo.porval) ja vestleme seal. Konfidentsiaalsus on tagatud.

  Aitäh tähelepanu eest!
  Timo

  18. veebruar 2014 - 19:46:03 · Otselink

  1

  • (y) soovitan julgelt, mõnusad kutid.

  Loe kõiki