fraktal otsib: veebiliideste arendajat

 • Fraktal on loomas Edicy nime kandvat uudset ja põnevat veebipõhist teenust, mille siht on lihtsustada sadade tuhandete inimeste tööd kogu maailmas. Fraktali tuumiku moodustavad Skype eestlastest kaasasutajad ning üle 10-aastase tippkogemusega veebiarendajad. Loodavate lahenduste märksõnadeks on kasutajamugavus, lihtsus, elegantsus.

  Ettevõte koosneb väiksearvulisest meeskonnast ning seda toetavast konsultantide ja ekspertide võrgustikust. Õhkkond Fraktalis on töine, kokkuhoidev, sõbralik, avatud ja motiveeriv. Seoses töömahu kasvuga otsime põnevaid väljakutseid nautivat VEEBILIIDESTE ARENDAJAT Tartusse või Tallinnasse, kes pulbitseks motivatsioonist ning sooviks üheskoos endasuguste säravate peadega maailma vallutada. Oled andekas, suhtlemisaldis, sihikindel, meeskonnale orienteeritud, sõbralik ja töökas. Oskad oma tegevusi ise planeerida, teisi aidata ja juhendada. Otsid vastutusrikast ja põnevat tööd. Oled andekas, oskad väikeses meeskonnas tipptasemel tööd teha. Formaalne haridus ei ole kohustuslik eeltingimus.

  Vastutusalad:

  * Edicy kasutajaliidese arendamine (ajax, xhtml, css)
  * Kujunduste lõikamine ja kodeerimine
  * Kasutajaliideste testimine ja kvaliteedikontroll

  Eeldame sinult:

  * xhtml, css ja javascripti kõrgtaset, soovi neid oskusi edasi arendada
  * kogemust veebirakenduste kasutajaliideste kodeerimisel
  * soovi töötada väikses meeskonnas agiilse arendusmeetodiga
  * võimet mitut ülesannet korraga lahendada
  * heal tasemel inglise keelt ja üldist suhtlemisoskust
  * kiiret õppimis- ja analüüsivõimet

  Pakume erakordseid väljakutseid (sh võimalust osaleda Edicy arenduse suunamisel) ning positsioonile vastavat tasu.

  Konkursi tähtaeg: kandideeri kohe kui loed seda kuulutust nagu oma minapilti, võtame sinuga seejärel jooksvalt ühendust ning hoiame konkursi avatuna kuni sobiva inimese leidmiseni.

  Täpsem info: Katriin Tšepurin, jobs@fraktal.ee või tel 712 1490

  28. aprill 2008 - 14:10:48 · Otselink