ehk üks huvitav kujundustöö ...

 • arthur 12 a

  tere tere ...

  oleme väike ettevõte, kes valmistab eriefekte ja rekvisiite filmidesse ja vahest ka teatrilavadele. mitte digitaalseid, vaid neid külge kleebitavaid ja kätte võetavaid niiöelda.
  vajame koduleheküljele kujundust ... midagi erilist ja ilusat. kuna meie töö on väga fantaasiaküllas, siis ootame sarnast ka kujundusest. lehekülg peaks olema pigem tumedam, kergelt müstilise hõnguga ja pigem graafiline (kui see nüüd õige sõna on).
  sisuliselt on tegemist leheküljega, kus on meid ja meie tööd tutvustav informatiivne osa, portfoolio ja nipet näpet (rohkem näpet) ka toodete ja tootjate kohta mida kasutame või kellega koostööd teeme.
  kujundusstiili kohta ütleks hetkel vaid, et võiks olla kerge "steampunk" alatooniga, mitte ülemäära graafikat täis topitud kuid samas siiski selline natukene rohkem "täis" kui mõni lihtsalt infoleht. märksõnad müstika, fantaasia, steampunk, retro, filmitööstus, koomiksid vms.

  kuna me oleme ainukene Eestis tegutsev eriefektistuudio ja teema annab suure võimaluse hiilata, siis arvan, et töö oleks korralik täiendus kellegi portfooliole ning loomulikult saaks ka tasustatud :)

  kui huvi on, siis võta ühendust ... vonpakkas@gmail.com

  22. detsember 2011 - 16:45:32 · Otselink

 • arthur 12 a

  ahjaaaa ... et töö oleks siis korralikult layerdatud .PSD fail, mille oma jõuga wordpressile selga surume!

  22. detsember 2011 - 16:46:08 · Otselink