Desadent.com

 • TerE!

  Alustan nüüd siis oma agentuuri, mis töötab CrowdSource (oh sa raisk) põhimõtte järgi. http://desadent.com - kohe-kohe saab valmis, vähemalt selline inglise variant. Kui keegi arvab, et see peab ka eesti keeles olla, tehke seda palun, näidake, maksan raha - selline põhimõtte ongi.
  Aga esimene asi - iOS rakendus, offline kosmeetika kataloog. Ise joonistan praegu, kes teha oskab?

  Teeme ära

  G.

  23. november 2012 - 17:39:29 · Otselink

 • olga 11 a

  Kui jutt native appist, võin ära teha. Võta ühendust o@olgadalton.eu.

  24. november 2012 - 13:40:09 · Otselink

 • +1...
  Kas on keegi üritanud parallaxiga mängida iPadi peal? http://one-potato.co.uk/ ... Krt, ei tule kudagi välja, kes oskab aidata?
  Vaja nagency.eu flashist htmlisse ümber teha, selle sama parallaxi tuleb kasutada, kõike lihtne, tehtav, aga iPadiga ei tule kudagi välja

  Appi, appi, tulge appi !!!111111(c) Edgar S.

  28. november 2012 - 21:26:15 · Otselink

  1

  • iOS-is skritpid seisavad kui scroll veel jookseb, seega standardlahendused ei tööta. Ise olen lahendanud selle nn oma scrolli tekitamisega.

  Loe kõiki

 • To paries:

  Seda küll, aga vaadake seda kartuli saiti http://one-potato.co.uk/, vaadake seda iPadist, kas või esimesest, vaadake, kui hästi, ilusti töötab.
  Stellariga - http://markdalgleish.com/projects/stellar.js/ - aga see on demo http://markdalgleish.com/projects/stellar.js/demos/ios.html - kõike ei ole nii smooth nagu tahaks - paigaldamises probleemi ei ole, sellega, et kõike kogu aeg töötaks on jama. Mul praegu tuleb um 50/50 välja - mõni kord töötab, mõni kord ei tööta ja vahepeal jookseb hoopis kokku kõike.
  Leidsin seda, proovin ... http://torontographic.wordpress.com/2012/08/11/so-you-want-parallax-scrolling-in-ios-ipad-and-ipod/

  29. november 2012 - 11:54:43 · Otselink