Balti Spoon

veeb · okia · balti spoon

november 2012

baltispoon.ee

Lühikirjeldus

Balti Spoon rajati Möhring Group’i poolt 1993. aastal Eestisse, ajaloolise hansalinna Tallinna lähedusse.

Tootjafirma

OKIA

0 meeldimist
 • jüri 11 a

  Loe lisainfot OKIA blogist:
  Valmis Balti Spooni uus koduleht koos kaunite looduspiltidega

  27. november 2012 - 12:58:02 · Otselink

 • matude 11 a

  Muidu kena leht aga paraku näeb väikse fondi suuruse tõttu juba praegu natuke aegunud välja.

  Sisu teksti font-size 13px oli juba mitu aastat tagasi surnud, praegu on standard ca 16px ja järgmine aasta on see arvatavasti juba 18px (või em/% ekvivalent, kuidas kellelegi). Keelte lingid mis on väiksemad kui mu hiire cursor lihtsalt ei näe enam head välja aastal 2012. Jah, suures pildis see ei tähenda eriti midagi sest inimesed ikka klikivad kui nad valdavad teist keelt ja keegi kodukat kasutamata ei jäta, aga kui me räägime uudsest edasiviivast kujundusest (millena seda koduka kujunduse ümbertegemist Okia blogis presenteeritakse) siis ei saa päris 100% nõustuda ja vaikida, sest see pole ikka kahjuks päris see.

  Nagu öeldud, kõik on muidu väga ilus ja leht on korralik aga kui fondid saaks suuremaks ja sellega seonduvalt üldise space-ingu ka tsipa suuremaks siis näeks kordades kõvasti tänapäevasem välja, eriti nende ilusate fotode kõrval.

  27. november 2012 - 13:53:24 · Otselink

  7

  • Vähegi sisukam jutt võiks ikka postitusena kirja saada. Kui see piiramata oleks, siis me loekski siit lukuaugust kogu arutelu.

  • Nõus. Lihtsalt WP-s on replymine ses suhtes paremini lahendatud. See pisike kommimine on ok, aga mitte põhjalikumaks diskussiooniks.

  Loe kõiki

 • jüri 11 a

  Jäi silma natukene keeruline lause:

  Balti Spoon rajati Möhring Group’i poolt 1993. aastal ajaloolise hansalinna Tallinna lähedusse Eestis.

  Kas parem ei oleks: "Balti Spoon rajati Möhring Group’i poolt 1993. aastal Eesti ajaloolise hansalinna Tallinna lähedusse."

  27. november 2012 - 14:02:11 · Otselink

  4

  • mhmh (Y)

  • Õige oleks ilma komata.

  Loe kõiki

 • ilus leht, kui midagi ette heita, siis teise astme menüüd esile tuua kuidagi ja justify ära võtta niigi nappidelt tekstidelt

  27. november 2012 - 14:11:35 · Otselink

 • Scooter 11 a

  Peab tunnistama, et ei sattunud ka väga vaimustusse.

  Zaceki pildid muidugi teada tuntud. Juhtusin oma üllatuseks teda nädalavahetusel Tartus toimunud tenniseturniiril nägema. Jäi mulje, et tegu vana võrkpalluriga, kes lööb servi hüppe pealt. Päris omamoodi vaatepilt oli... :-)

  27. november 2012 - 17:01:02 · Otselink

 • Tanel P 11 a

  Padi peal näeb kena välja, suurel ekraanil veidi lahjem. Pildid on muidugi võimsad, värvid kah meeldivad.
  Enamusega nõus, typo on vanamoodne (aga seekord mitte heas mõttes) ning justify nupu võiks lihtsalt editoris ära keelata. Tabelid pildi paigutamiseks teksti kõrvale?

  27. november 2012 - 20:31:25 · Otselink