Brand Manual

veeb · brand manual

jaanuar 2011

thebrandmanual.com

Lühikirjeldus

Meie töö on luua kestvaid brände, keskendudes kõigepealt toodete ja teenuste sisule ning alles seejärel nende vormistamisele ja kommunikatsioonile. Töötame firmadega, mis on eesmärgiks võtnud välisturgude vallutamise, aitame neil teha oma tooted ja teenused rahvusvaheliselt konkurentsivõimeliseks.

Tootjafirma

Brand Manual

0 meeldimist
 • Hoosh 10 a

  Üldiselt meeldib. Ainult, et selliste lehtedega kipub navigeerimine kohati keeruline olema. Asja struktuurile pihta saamine võtab aega. Ehk originaalse süsteemi ja visuaali nimel on kasutajamugavus kannatanud. Võib olla, et see ei olegi alati esmane eesmärk, aga minuarust peaks asjale olema ka alati traditsioonilisem alternatiiv, ehk mingi kõrval navigatsiooni viis, mis on kõigile harjumuspärasem.

  22. november 2012 - 10:21:21 · Otselink

  3

  • Sellega ma olin ka nõus, aga mingi vähe esiletükkiv traditsiooniline menüü ei teeks ju kellelegi halba.

  • Ei tunne kah muusuguse struktuuri järele vajadust. Väga hea nii nagu on.

  Loe kõiki

 • skeefee 10 a

  Natuke segane... aga mulle meeldib! :P

  22. november 2012 - 11:14:02 · Otselink

 • minu maitsele on värvivalik vuih, aga tehniline pool lahe ja tööd supper, miks selline määrdunud "rooste " segatud halliga? kontrasti tahaks. Halli kirja valgele taustale paneme siis kui me eriti ei taha, et keegi loeks mida kirjutame ...

  22. november 2012 - 15:21:12 · Otselink

  4

  • Ise tehtud pole hästi tehtud? :( Millegi pärast eeldaks, et oma bränd võiks olla ikka OMA bränd :(

  • Nii ja naa, sama võib öelda ka Wordpressi lehe kohta... Cargos saab kõike seadistada iseenesest. Tegelikult lõpuks loeb sisu, mitte vorm.

  Loe kõiki

 • Minu arvates ei ole disainilt see leht tõesti samuti midagi erilist. Lihtsalt cargo üks templiitidest. Samas aga on tehtud tööd väga coolid. Ja eks sisu loebki. Sellistel firmadel pole aega ja mõtet kulutada närve custom veebi peale. Tööd räägivad enda eest.

  23. november 2012 - 11:35:57 · Otselink