Võtame tööle programmeerija!

 • ID-Balti AS on Perel Group OY kontserni kuuluv rahvusvaheline ettevõtte. Meil on sõsarfirmad Soomes, Lätis ja Venemaal. Toodame automaatsel tuvastamisel põhinevaid logistika juhtimistegevuste lahendusi, mis seovad omavahel sündmuse ja info. Eesti turul oleme tegutsenud juba üle kolmeteist aasta ning oleme siin vanim antud valdkonnale spetsialiseerunud ettevõte.

  PROGRAMMEERIJA

  Pakume Sulle kindlat töökohta rahvusvahelises ja ajaga kaasas käivas ettevõttes, valdkonnaspetsiifilist koolitust ja võimalust arendada oma oskusi tipptehnoloogial põhinevate mobiilsete andmekogumislahenduste väljatöötamisel.

  Lisaks huvitavale ja mitmekülgsele tööle professionaalses ja arenevas ettevõttes pakume Sulle motiveerivat palka, kaasaegset töökeskkonda ning sõbralikku ja toetavat tulemustele orienteeritud töökollektiivi.

  Sinu ülesandeks on kliendikesksete tarkvaralahenduste arendamine Windows CE ja Windows Mobile seadmetele ning väljatöötatud lahenduste kasutajakoolituse läbiviimine klientidele.

  Tööga hea toimetuleku eelduseks on Visual Basic .NET ja Java programeerimiskeskkondade tundmine, arusaamine võrkudest ja andmebaasidest, inglise keele oskus ja B-kategooria juhiloa olemasolu. Kandideerimisel annab eelise soome keele oskus.

  Ootame just Sind, kui oled positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik ning avatud uutele väljakutsetele.

  Kandideerimiseks saada oma avaldus koos CV ja palgasooviga enne 18.02.2007 e-posti aadressile: aivar.proos@id-balti.ee või postiaadressile Tulika 19, 10613 Tallinn. Palume kindlasti avaldusele lisada märgusõna “ProgrammeerijaPXL1”. Lisainfo saamiseks vaata www.id-balti.ee või helista ID-Baltisse telefonil 650 5137.

  31. jaanuar 2007 - 14:12:10 · Otselink