VIDEO: CARTOON - "Immortality"

 • jüri 8 a

  1

  • Ei saa aru mis osa seal eriline on. Et tehti video motion capture tehnoloogiaga? Tulemuseks ikka ju keskpärane multikas.

  Loe kõiki

 • jüri 8 a

  to tanelee:
  Kõva ikka! Eesti VFX scene on väga õbluke. Kas üldse on varem motion capturet kasutatud millegi jaoks? FrostFX üks vähestest (kui mitte ainuke) kes sellise asja üldse suudab ära realiseerida. Arvestades veel, et tegu tõenäoliselt paljuski heategevusliku tööga. Artiklist võib oletada, et Eestis pole vist isegi sellist stuudiot kus saaks motion capturet teha, peab Leedus käima.

  Jälgin huviga, mis sellest välja areneb.

  15. veebruar 2016 - 17:52:59 · Otselink

 • Ma ei usu et see lubatud on üldse Eurovisioonil, või kui siis, mega lisaraha tuleb maksta et see suurele lavale saada. ERR stuudio vs Eurovisiooni lava on ikka väga erinevad .... Nõme kui see pole enne selgeks tehtud ... aga lahe muidugi ... Eelmise aasta võiduloo animatsioon oli ka lahe ;) kes ei mäleta -> vid

  16. veebruar 2016 - 21:51:43 · Otselink

  1

  • Vedas tüübil - see lugu ilma videota oleks suht null olnud :P

  Loe kõiki

 • Ooker 8 a

  Sellele väikesele poisile näkku lastud valgus mõjus mo jaoks emotsionaalselt kokkuvõttes palju ägedamana kui siinmail seninägematu motion capture.

  Teisest küljest tuleb ikka uusi tehnoloogiaid katsetada ka. Võime võtta seda praegust nagu mingit algelise arvutimängu versiooni, mille järeltulijad aastate pärast täiesti seninägematu tulevärgiga üllatavad. Siis öeldakse: oo jaa, vaat kus olid mehed, tegid 30 aastat tagasi Terise. Respect, ostan T-särgi ka.

  Nii et proovima peab.

  16. veebruar 2016 - 22:15:37 · Otselink