Veebi, UI/UX disainer

 • Töö kirjeldus
  Disainida...
  ...moodsaid veebi lahendusi
  ...veebi/mobiili/arvuti programmide UId
  ...mugavaid ja loogilisi rakendusi
  ...firma identiteeti, logo, jne.
  ...kõikvõimalikke reklaammaterjale

  Nõudmised kandidaadile
  Varasem töökogemus tarkvara firmadega. Kasuks tuleb kindlasti teadmine ja oskus kasutada erinevaid veebi/mobiili tehnoloogiaid alates HTML, CSS ja JSst.

  Ettevõte pakub
  - Töötamist vaba graafiku alusel
  - Võimalust töötada üle interneti
  - Võimalist areneda ning koos luua uudseid ägedaid lahendusi
  - Konkurentsivõimelist sõltuvalt tulemustest palka
  - Noort. sõbralikku ja innovatiivset kollektiivi
  - Võimalust veeta talvel töö- ja vaba aega päikselisel Gran Canarial

  Töö koormus: alguses koormus väiksem, kuid mida parem on lõpptulemus seda rohkem tööd saab anda. Kui oled tõsine tegija siis on töökoormus täpselt nii suur, kui Sa kuus nõus tegema oled.

  28. detsember 2015 - 18:22:50 · Otselink

 • nitram 8 a

  Väga sümpatiseerib kuulutus ja selle sisu. Täpselt sama sümpaatne on ka pilt kui äriregistrist vaadelda seotud ettevõtteid. Noored, kes te "esimesi triibulisi" soovite, siis julget pealehakkamist!

  28. detsember 2015 - 22:34:44 · Otselink

 • Ma ei viitsi sinusuguste troppide eestlastega absoluutselt lahmida. Kui Sulle pisike õeluskott midagi ei meeldi või on mingi konkreetne kokkupuude mõne mu ettevõtmisega siis tule ja räägi minuga ja siis mine avalikult jama suust välja ajama "Su pilt ei meeldi mulle" jne. Väiklane veidi või mis? Ma ei hakka tühja koha pealt avalikus ruumis õiendama "mis pilt see on - lase vesi suust välja" või "Mine nokitse oma aegund Flash tehnoloogial asju edasi" jne. Ela viisakalt ja väärikalt oma elu ja ära nori suvaliste inimestega tüli, kes pole Sulle midagi teinud, tattnokk!

  29. detsember 2015 - 12:31:36 · Otselink

  5

  • kui kellegile pakub huvi, siis need võtavad ühendust ja räägime konstruktiivset juttu aga mingi väiklane kommentaariumi lahmimine - kamoon mehed;)

  • Zap, ka Sinu proweb suhtumistest võid Sa mulle lähemalt rääkida kaspar@e-stonia.co.uk - ma ei tea sellest midagi ja kui on liiga palju vaba aega siis kirjuta mulle

  Loe kõiki

 • Tauno 8 a

  Popcorn time :)

  30. detsember 2015 - 09:53:19 · Otselink

  1

  • täpselt :)

  Loe kõiki

 • Risustajatele vahele veel: Angular, Laravel, Kivy ja/või mõni muu cross-platform one-page JS appide tegemise framework tundmine olemasolevate pakkujate põhjal muutunud pea kohustuslikuks. Animatsiooni (HTML5, JS, SVG) oskus tõstaks aga kohe kõigist teistest pea jagu üle.

  Disainitööd on kõik pigem suhteliselt täpselt ette antud, kliendiga otse suhtlemist vähe ja foto/video materjalid enamasti olemas.

  Ja ühendust võtke pigem Skype teel: e-stonia.co.uk

  30. detsember 2015 - 12:50:20 · Otselink