Vajame WordPressi ja HTMLi oskajaid!

 • Jason 12 a

  Täiskohaga tööd pole küll parasjagu pakkuda aga aeg-ajalt tilgub igasuguseid projektikesi.

  Veebi MAITSEKA kujundamise oskus on must-be!

  Hetkel näiteks vaja ühte html-lehte uuendama hakata.

  Kuna vahepeal on ka mõne mehega koostööd tehtud ja parasjagu juukseid peast katkutud, siis ütlen ka välja mõned mõtted teemal "nõudmise kandidaadile":

  1. Sellest, et sa oled kunstnik või pead end ise selleks, saame me loomulikult aru ja kritiseerima ei hakka sind su kunsti teemal keegi (sest kui sa nagunii ainult painti kasutada mõistad ja kriipsujukudest enamat joonistada ei mõista, ei räägi me sinuga üldse). Aga saa palun aru, et kunsti jaoks on veidike teised turud ja väljundid ning kui sa arvad end olevat nii kõva kunstniku, et võtad nõuks hakata sel teemal jonnima, et keeldud kliendi soovitud pilti veebi üles panemast, siis ole palun kena ja hakka oma teeneid kunstigaleriidele pakkuma. Meie siin teeme äri ja tööd ning see on valdkond, kus ellu jäämiseks tuleb mõnikord oma piiritu ego alla neelata, laitmatu maitsemeel maha suruda ja lihtsalt teha, mida klient soovib. Loomulikult on klient mõnikord "loll nagu lauajalg ja tuhm nagu tökatipudel ega tee vahet kunstil ja purki sittumisel" aga lõppude lõpuks maksab tema su moblaarved ja ostab ka õlle külmkappi ning kui sa soovid, et ta seda heldekäelisust jätkaks, siis tuleb mõnikord lihtsalt teha nii, nagu tahab - õkskõik kui kole see (sinu arvates) ka poleks. Mõista, et maailmas on erinevaid maitseid ja muuhulgas ka erinevaid kultuure, kus kenaks peetakse hoopis teistsuguseid asju kui sina harjunud oled. Ühesõnaga - kui sa oled õrnahingeline ega oska seda varjata, siis pole see temaatika üldse sinu jaoks (ja ma ei räägi siinkohal vaid enda pakkumisest vaid üleüldse!).

  2. See, kas ja kui palju sa jood,suitsetad või triipu ja teisi tööotsi teed, ei ole minu asi seni kuni sa selle tõttu niimoodi ära ei kao, et sinu taga ootavad inimesed juukseid peast katkuma hakkavad. Kui sa tead, et sul on projekt lõpetamata ning ootad serverisse panemiseks kliendi lõplikku dobrood, siis sa lihtsalt ei lähe kaheks nädalaks maale levist-väljas-vanaema juurde puid kallistama ja karuga käppa suruma ega lülita oma kommunikatsioonivahendeid välja, et "rahus mingit muud projekti nokitseda" või siis annad sellest eelnevalt ette teada, et teised teaks ja oskaks sellega arvestada.

  3. Kui sa teed joomise, suitsetamise, triibu ja teiste tööde tegemise vahelt pausi ning muutud hetkeks kättesaadavaks ja annad lubaduse lehe õhtuks servusse visata, siis kuradi päralt tee seda!!! Või vähemalt ütle, et enteriklahvi draiver lendas vastu taevast ja tellisid e-bayst uue aga enne esmaspäeva hommikut kohale ei jõua. Me oleme kah inimesed ja kui sa muidu üdini M pole, siis me võime täitsa andestada ja ka kliendile samaväärselt lolli vabanduse välja mõtelda. Seda muidugi tingimusel, et nisuke jama ei muutu korduvaks ega hakka ajudele käima.

  4. Kui ülaltoodud ja veel paljud muud punktid jäävad täitmata ning sulle öeldakse, et sa võid segamatult minema suusatada, siis ära hakka sõpradele halama ja meid laimama. Me oleme küll teisel pool maakera aga me kuuleme seda varem või hiljem ikkagi ja usu - ega sul sellest pikas perspektiivis parem küll ei hakka... Järgmine kord hakkan juba nimesid ja historeid üles riputama :-(

  Nii, et norme tüüpe tahaks. Nagu öeldud - hetkel küll põhikohta pakkuda pole aga on juba püsikliente, kes meie senistest saavutustest vaimustuses on ning aina uusi asju soovivad aga hetkel veel saan ma lõviosaga ise hakkama, ehkki tööd on nii, et me pole jõudnud omaenda kodukatki korralikult ära lõpetada :-D
  ______________________________

  Kontaktid
  Skype: noriabooks (eelistatav vahetuma kontakti tõttu)
  Mail: raul@noriadesign.com

  24. aprill 2012 - 09:41:56 · Otselink

  6

  • tüübil on veebimeestega ilmselgelt traumeerivaid kogemusi :)

  • Kahju kohe mehest :( Nii üle lastud meest ei ole tükk aega kohanud...

  Loe kõiki

 • rain 12 a

  kumba sa otsid siis, disainerit või frondend + wp arendust?

  24. aprill 2012 - 11:15:01 · Otselink

  2

  • ilmselgelt otsib lauajalg-neegrit.

  • multitasker

  Loe kõiki

 • Jason 12 a

  vaja on kedagi, kes on suuteline ette söödetud infi põhjal looma lõplikud lahendused. vajadusel looma/modima pilte ja "mootorit".

  ega ise selle WP'ga väga ei tegelekski aga siin inimesed sageli lausa nõuavad seda. ilmselt seepärast, et hiljem ise täiendada. no jõudu neile selles aga selline on lihtsalt turuolukord.

  samas html on samuti vajalik. praegu just ühte html-lehte uuendama hakata vaja.

  24. aprill 2012 - 12:16:27 · Otselink

 • rain 12 a

  saan õieti aru, pakud tööd et keegi saadab mingi infi ja siis võiks selle põhjal lahenduse toota + sul 1 html fail vaja modida?

  24. aprill 2012 - 15:12:02 · Otselink

 • Jason 12 a

  laias laastus jah.

  24. aprill 2012 - 15:57:56 · Otselink

  1

  • raisk kui palju viina ja triipu läheb ühe faili modimiseks :)

  Loe kõiki

 • Maart 12 a

  haha, päris hea

  25. aprill 2012 - 13:17:34 · Otselink

 • Miku. 12 a

  :D

  25. aprill 2012 - 13:37:09 · Otselink