HTMLi spetsialistile!

 • aire 12 a

  Ootame oma meeskonnaga liituma kogemustega HTML, JavaScript, CSS veebispetsialisti.
  Tööd on vaheldusrikkad ja varieeruva raskusega, lihtsast ettevõtte kodulehest kuni keerukama süsteemidisainini. Kodus töötamine on küll tore, kuid eelistaksime, et tuled hommikuti meie Rotermanni kontorisse. Palga lepime kokku Sinu oskuste ja töökogemuse vääriliselt.

  Parim kandidaat:
  * Tunneb kaasaegseid veebitehnoloogiaid ja oskab neid kasutada;
  * Omab pikaajalist HTMLi, CSSi, jQuery ja JavaScripti kasutamise kogemust;
  * Teab, mis on PHP ja tunneb ka MySQLi;
  * On hea stressitaluvusega ning peab kinni tähtaegadest;
  * On aktiivne ja algatusvõimeline;
  * Oskab suhelda eesti ja inglise keeles.

  Tuleb kasuks:
  * Erialane haridus;
  * Flashi tundmine;
  * Arusaamine Symfony ja teadmised teistest PHP raamistikest;
  * Varasem kokkupuude uudiskirjade HTMLi koostamisel;
  * Mobiilseadmetele HTMLi teostamise oskus.

  Ootame Sinu CVd ja ülevaadet tehtud töödest 27. maini aadressile hello@manna.ee, märgusõnaks HTML. Vajadusel lisainfo: 5088863

  28. aprill 2012 - 00:38:50 · Otselink

 • kaups 12 a

  Sõbralik nõuanne - täna on sellistest, eeldusel, et kõrgel tasemel meestest, meie valdkonnas nii suur defitsiit (ma tean väga hästi, oleme viimase paari aasta jooksul mitu konkurssi korraldanud), et ainult nõuete esitamine ei too vähimatki edu. Vastu tuleb ka midagi pakkuda. Midagi oluliselt rohkemat, kui esimeses paaris lauses kirjas. Täna valivad inimesed väga hoolega töökohti.

  Tööd on kõigil palju, palgad krutivad kiirelt ülespoole, aga oluliseks muutuvad hoopis asjad nagu kolleegid ja nende tase, kliendid, protsessid, juhtimine, boonused, kontor, üritused jms. Te võite sellest kõigest intervjuul ka rääkida, aga heade tegijate intervjuule saamine on väga keeruline. VÄGA. Nii frontend-, backendarendajate kui eriti disainerite puhul.

  Tegelikult on isegi asi nii hull, et peaksid heal juhul teadma inimesi nimepidi ja nad isiklikult kohale kutsuma ja siis on tegelikult hoopis suuremad shansid. Minu 16a kogemusest. Aga okei, ma ei taha kindlasti tänitada, lihtsalt väike nõuanne. Igatahes edu otsingutel! ;)

  28. aprill 2012 - 14:29:02 · Otselink

  4

  • Word, Allan. On veel üleostmise võimalus, kus samadel tingimustel, aga oluliselt kõrgema palga peale minnakse. Meiltki püütud kangutada :)

  • allani viimane lause sooooo true

  Loe kõiki

 • aire 12 a

  Tänan, Kaupo, nõuande eest, kuid soovitati, et siit leiab asjalikumaid inimesi kui cvkeskustest ja meil 2 päris ok kontakti on juba tulnud..

  28. aprill 2012 - 16:14:07 · Otselink

 • kaups 12 a

  Vahva! Koht selleks täitsa sobilik. Mitte halva pärast, aga vaevalt, et need just tipud on. Meiegi juurde on konkurentide juurest kandideeritud küll ja küll ja proovitöö ajab pehmelt öeldes ahastama. Aga sõltub, keda ja mida vaja on ning loodetavasti teil näkkab.

  28. aprill 2012 - 17:51:31 · Otselink

 • Henry 12 a

  Kaups, aga räägi konkreetsemalt - mis ajas öökima ja miks? Mida ootasid? Milles pettusid? Siis teavad ka tulevased kandideerijad, millele peaks panustama, et tööotsimise protsessist ei kujuneks mõttetut ajaraiskamist kummalegi poolele.:-)

  03. mai 2012 - 10:05:16 · Otselink

  10

  • Ei läinud paremaks, kahjuks...

  • Võibolla Kaupol on lihtsalt Joomla needus :)

  Loe kõiki