Vaja head HTML tegijat projektipõhiselt!

 • zhade 12 a

  Otsime kohusetundlikut ja korralikku inimest, kes veebidisaineri poolt tehtud .psd failid HTML koodi paneks. Töö on projektipõhine kuid projekte tuleb päris palju nii, et valime ühe inimese välja ja kasutame teda edaspidi koguaeg. Seega kirjutada ainult neil, kes saaksid hakkama kui töökoormus ka natuke suureneb ja vajadusel suudavad kiirelt reageerida kui on mingeid lihtsamaid asju päeva jooksul vaja.

  Eeldame, et oled sellega juba pikemalt tegutsenud ja suudad kõrgtasemel html / css töödega hakkama saada. Mõtled projektiga kaasa ning annad ka omapoolseid ideid ja soovitusi kuidas asi paremini välja kukuks. Oskad koostöös arendajaga vastavaid muudatusi sisse viia jms.

  Kui teed tööd korralikult ja kiirelt siis võib see olla sinu jaoks hea võimalus lüüa kaasa paljudes uutes isealgatatud projektides ning kes teab kuhu see kõik välja võib viia.

  Andre ; andre@stampline.ee
  (aega kirju saata kuni pühapäeva õhtuni 04.09.2011)

  02. september 2011 - 10:24:02 · Otselink

  7

  • jah, kogu see kirjutis ja kommentaarid peegeldavad tõenäoliselt suhtumist. nii ärisse kui inimestesse. täiesti loogiline järeldus.

  • ärge liiga tõsislet ka võtke , kindlasti on lahedad sellid ja ma lihtsalt juhtisin tähelepanu

  Loe kõiki

 • rain 12 a

  mis se html mehe palk on üldse tänapäeval? kuus kätte, töökoormus selline max 120h kuus

  02. september 2011 - 11:45:47 · Otselink

  9

  • parem teha ühte asja hästi kui natukene kõike ja sitasti. aga muidugi html'i ilma css'i, js'i, ui analüüsi ja usability'ta pole suurem asi.

  • aaa, ma mõtlesin et ikka tuimalt html laksida. css ja mängud ei tulnud pähegi, eks googlen

  Loe kõiki

 • kass 12 a

  Hea, kui kodulehel on kasutatud väljendeid "Meie kogenud disainerid" ja "Meie reklaamispetsialistid" ning tegelikult peitub "Meie" taga hulk freelancereid, keda kiiruga projektipõhiselt otsitakse ja "kasutatakse"... Freelancerite vastu ei ole absoluutselt midagi aga firma "suureks" mõtlemine on jälle omaette teema...

  02. september 2011 - 12:26:22 · Otselink