Startup workbook.ee

 • WorkBook tähendab üli- ja kutsekooli õpilastele mõeldud tööportaali, kus nii era- kui ka juriidilistel isikutel on võimalik pakkuda tööd. Eesmärgiks on anda õpilastele võimalus praktiseerida oma erialaseid oskusi pakkudes sellega erialast tööjõudu töö tegemisel.

  Lehekülg on beeta versioonis aadressil www.workbook.ee/beta.

  Kuus EBS tudengit on selle projekti taga ning käidud on ajujahis, ASI-s ja konsulteeritud on ka erinevate asjatundjatega, kuid põhiasi on see, et tagasiside on olnud positiivne.

  Olen külastanud pixelit ja näinud asjalikku tagasisidet, kui keegi mõne uue projektiga alustanud on või lihtsalt uue lehekülje üles riputanud. Proovin seekord ka ise, et ehk leidub võimalust saada arvamust ja nõuannet, et anda veel viimane lihv. Tänud!

  Janar

  28. august 2011 - 20:34:35 · Otselink

  3

  • Sven, millise brauseriga ?

  • chrome - tundub et nüüd olete korda saanud

  Loe kõiki

 • mbhh 11 a

  asjalik leht tundub
  sisuosa võiks ülespoole ehk tõsta, hetkel peab pakkumisteni jõudmiseks kerima.
  või teha mingi nupp millega saaks ülemise otsa kokku lasta, et see hiljem ei häiriks

  28. august 2011 - 20:45:35 · Otselink

  1

  • toggle või nupp kuulutusteni on hea mõte

  Loe kõiki

 • PeZ 11 a

  miks inglisekeelne?

  28. august 2011 - 21:53:56 · Otselink

 • tajo 11 a

  make it simple.

  ehk siis disaini mõttes minu soovitus. praegu on esilehel niiiiiii palju asju toimumas. sada väikest joont ja varju ja gradienti ja noolt ja fonti ja ikooni ja silti.

  selle kõige tulemusena on mul kasutajana keeruline haarata silmaga, et kus mis asub, kuhu ma vajutama pean, kus nt. töökuulutuse lehel oluline info asub jne. ehk siis iga detail eraldi on ilus ja täpselt nii nagu tänapäeval popp on aga kui kõik need tillukesed tükid kokku panna kaob hea lihtne leht suure raske detailimere alla ära. my 2 cents :)

  28. august 2011 - 22:25:46 · Otselink

  2

  • samad sõnad

  • võtke eesmärgiks iga teine joon ära korjata ja praeguse kuue nupustiili asemel läbi saada näiteks kolmega

  Loe kõiki

 • mbhh, uuele tulijale võibolla natuke häiriv aga kasutajale ei ole sliderit näha ja sinine header on lühem.

  Pez, head vastust ei olegi anda. inglisekeelne nimi sai välja mõeldud üsna ammu aega tagasi, millega kõik nõustusime. Nii ta jäi :)

  tajo, nüüd tulevad sellised asjad välja. Endale tundub arusaadavalt lihtne kuna olen seda iga päev ka vaadanud.

  28. august 2011 - 23:36:51 · Otselink

  1

  • mnjah. Töövihik.ee oleks tuusem nimi.

  Loe kõiki

 • Martin- 11 a

  Warning: join() [function.join]: Invalid arguments passed in /www/apache/domains/www.workbook.ee/htdocs/beta/wp-content/themes/workbook/profiil-tudeng.php on line 484

  Võite selle üle vaadata.

  28. august 2011 - 23:46:58 · Otselink

  1

  • Korras sellega nüüd :)

  Loe kõiki

 • listi vaates täiesti läbimõtlemata esitlus ja jääb mulje , et tegijad ei ole veebi ise varem kasutanud või sarnase sisuga portaale üldse vaadanud.

  Peaks täna teadvustama , et 2000 aasta stiiliga ei ole mõtet peale lennata :) pakun, et startupina alustades, kasutades https://github.com/jrschumacher/jobberbase oleks teid säästnud 80% arendustöödest ja andnud ka default skinniga 99% parema tulemuse

  Mõned stiilinäited natuke rohkem läbimõeldud lehtedest:
  http://careers.stackoverflow.com/jobs
  http://surfstation.com/helpwanted
  http://too.pinu.ee/ (jobberbase baasil)
  http://www.elance.com/r/contractors/cat-web-programming/
  http://www.arcticstartup.com/jobs

  Ps: esimene tööpakkumine on hea testandmetega läbu http://www.workbook.ee/beta/2011/08/kusimused-kandidaadile/

  29. august 2011 - 11:15:06 · Otselink

 • vaalaskala, pidevalt tundsin, et miskit on mäda selle listiga. Tänud, et sellele tähelepanu pöörasid ja need näited tõid. Väga meeldisid surfstation ja arcticstartup. Sarnane listing on ka lehelgi nüüd. Kui asi korralik on vasakul kenasti näha töö budgetit.

  Martin, muidu see ala, kus viga oli on mini-feed, mis näitab teiste tegevust, kelle endale listi lisanud. Üsna algeline aga idee algatis.

  29. august 2011 - 23:29:18 · Otselink

 • kaups 11 a

  Ma tean, et siin oodatakse konstruktiivset kriitikat, aga ma ei läheks üldse detaili, vaid: et selline asi läbi lööks, peab lisaks heale ideele olema superhea lahendus, superhea turundus ja korvitäis õnne. Teisi punkte ma ei tea, esimene aga - vt. vaalaskala. Tahaksin kangesti, et ma eksin, aga tänases ülitihedas armutus internetimaailmas...

  Igatahes jõudu. Halvim, mis saab juhtuda, on lihtsalt kogemuse saamine. Ja selles pole ju tegelikult midagi halba :)

  30. august 2011 - 00:34:19 · Otselink

  1

  • kuhjaga õnne, halb turundus ja keskmine lahendus - kompromiss :)? Halba ei juhtu tõesti aga wb edu oleks ilus. Aga väärt komm. Tänud !

  Loe kõiki

 • No tore , et muutsite, aga see kõik peaks moodustama terviku mida ta praegu ei ole. Veel hinte:

  * vaadake oma saiti netbookiga (mobiiliga vaatasite? 320 ja üles lähenemine tuleks kasuks) ja näete , et avalehte te kasutate millekski millel ei ole mingit seost või call to actionit sellega mida see sait pakkuma peaks (tudengile, tööpakkujale). Sisu ja olemus avaldub alles sitaks scrollides
  * allapoole kerides on sama sisu tubleeritud paremas tulbas ja sisuosas (font olematu, padding olematu) kui sisu ei ole mida kuvada siis kaota parem tulp üldse ära
  * registreerimiseks küsite isikukoodi WTF ? kas sina registreeruksid pixlisse kui Jüri küsiks su IK -d . Mitte , et sa kardaks , aga kas sa viitsid seda üles otsida?
  * praktikad :) siin on reegel see, et poolikuid asju ei ole mõtet avada kuna inimene käib ja näeb , et seal midagi ei ole ja hiljem sinna enam ei lähe. Juba mainiti , et tegelikult on teil seal kolme lingi jagu materjali.
  * tööpakkuja kohta on teil nii vähe infi, et see kõik mahub listivaatesse . Tudeng, mis vahe on missioonil ja eesmärgil :)
  * tööpakkumise lisamise lehel on header suurem, kui call to action
  * kaootilised stiilid tööpakkumise sisestamise vormil. Tehke see asi loogiliseks nii, et te ise selle täitmisel hätta ei jää ja ei kulutaks selelle rohkem, kui 5 minti
  * facebooki baasil käib regamine, siis võiks sama olla ka sisselogimisega
  * igasugune testläbu avamisel ei jäta head muljet

  Loodame, et kogemus kasvab :)

  30. august 2011 - 10:41:45 · Otselink

  4

  • Isikukood on teatud vanusegrupile piiramiseks. Kuid ka FB vanuse kontrollimiseks.

  • Äärmiselt väärtuslik tagasiside. Paljud asjad, mis välja tõid nõuavad süvenemist ja katsetamist,kuid lähtume su nõuannetest.

  Loe kõiki

 • aivopaas 11 a

  Pärast mingit aega lehele minnes esimesel korral lehe lõpus:
  Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /www/apache/domains/www.workbook.ee/htdocs/beta/wp-content/plugins/wassup/wassup.php on line 3954

  30. august 2011 - 20:36:59 · Otselink