TÖÖ: PHP / XML

 • laurie 10 a

  OTSIME: PHP / XML spetsialist

  Dream Group

  Ettevõte pakub rahvusvahelise suunitlusega kõrgharidusasutustele väga kiirelt arenevat veebipõhist kandideerimis- ja üliõpilaste vastuvõtutarkvara "DreamApply", mis muudab sisseastumise protsessi kandidaadile mugavamaks ning õppeasutuse jaoks efektiivsemaks.

  Teenusena pakutavat tarkvara (SAAS) kasutab hetkel ligi 60 kõrgharidusasutust üle Euroopa.

  Vt. dreamapply.com

  Taustast

  Tuum on arendatud Zend Framework'i (PHP) peale ning kasutab Percona Serverit (tuunitud MySQL). Erinevate klientide jaoks vajalikud kohandused luuakse kasutades XSLT-l põhinevat adaptsioonikihti, XML-põhist äriloogikamootorit (Business Rules Engine) ning XSLT/XSL-FO/SVG dokumendimallide süsteemi.

  Kirjeldus

  Ootame, et annad oma panuse:

  • lüües kaasa tarkvara jooksvas arenduses;
  • osaledes ka tarkvara rahvusvahelistele klientidele juurutamises;

  Oluline on PHP ja XML tehnoloogiate väga hea tundmine või soov selles vallas kiiresti areneda. Kui tunned hästi ka andmebaaside hingeelu, saad aru, mis toimub ka rauale lähemates kihtides ning omad muidu laialdast IT-alast silmaringi, on see suur pluss! Linuxis orienteerumine on samuti kahtlemata kasulik.

  Formaalsest haridusest enam on hinnas reaalsed kogemused, mille vähesust aitab kompenseerida vaid erakordselt suur õpihimu ning soov ennast iseseisvalt arendada.

  Soovi korral on võimalik töötada ka osakoormusega või muul paindlikumal moel.

  Töökoht asub Tallinnas (Lutheri kvartal) ning tööle on võimalik asuda koheselt.

  Kontakt

  Lauri Elevant
  lauri . elevant at dreamgroup . info
  GSM 53 404 137

  29. september 2011 - 19:29:19 · Otselink