Oled tegija veebidisainer?

 • zhade 11 a

  Üks veeb vajaks lõpuni tegemist, algust on juba tehtud ning avalehe disain koos muude wireframedega olemas. Tegu on ühe täiesti uue disainiteemalise start up'iga seega peaks ka veebidisain seda kajastama ja olema küllaltki moderne ja ilus (nt skype leht)

  HTML pole vaja. Ainult disain! Seega suund on ette näidata ja omaltpoolt aitame veel niipalju kui võimalik, vaja oleks tasemel tegijat, kes saaks selle kohe ette võtta ja kiiresti (loe korralikult, mitte kiirustades aga mitte ka uimerdades). Üle nädala ei tahaks disaini küll oodata, ma ei tea mis arusaam enamus veebidisaineritel on, et kõik teevad ühte tööd pole elu aga trükidisainis käib asi ikka nii, et kui võtad töö ette siis teed selle korralikult lõpuni mitte ei tilu-liluta niisama :)

  Seega kui keegi on huvitatud ühest uuest ja väga lahedast projektis kaasalöömisest siis kirjutage julgelt. See on teie võimalus teha midagi väga head mitte mingit järjekordset igavat firma lehte nokkida. Kui koostöö klapib siis kindlasti oleks mõnus ka tulevikus ühiseid asju teha.

  Saatke kiri koos mõne tehtud tööga andre@gbfmedia.ee.
  Inimese leidmisega on küllaltki kiire.

  Kuulutus aegub 22.07.2011

  18. juuli 2011 - 12:25:42 · Otselink

  1

  • Ütleme nii, et kui sa oleks kuulutuse kirjutanud pisut pehmemas toonis, siis oleks siin ka vastuseid. Veebidisainerite kapsamaa ikkagi :)

  Loe kõiki

 • Teete startupi ja tahate paremat disaini UI / UIX kui skype, pange siis 10k euri alustuseks disaini peale mängu, äkki näkkab ... ?

  05. oktoober 2011 - 14:46:42 · Otselink

  3

  • Muidugi on skype stiilis tempalte'id terve net täis, kui tempalte vaja, siis tuleks template osta ...

  • template vs UI ja UIX on väga erinevad asjad, Temp peale saab vinge asja ehitada, aga temp "kohandamine" maksab reeglina 10-100x hinnast

  Loe kõiki