TÖÖ: Full-stack arendaja

 • Otsime oma jõudsalt kasvavasse ettevõttesse FULL-STACK ARENDAJAT, kes aitaks meil panna alustala peatselt Eestis avatavale Euroopa harukontorile.

  Brainbase on Eesti juurtega USA ettevõte, mille peakontor asub Los Angeles’is. Meie tiim tegeleb igapäevaselt põnevate ja kaasaegsete toodete loomisega intellektuaalse vara turule. Tootega saad lähemalt tutvuda aadressil www.brainbase.com.

  Tuleva aasta alguses avame lisaks USA peakontorile esmakordselt harukontori ka Eestis. Meie kohalikku meeskonda hakkab lisaks Sulle kuuluma ka meie tootejuht, CTO ja veel ca 4-5 liiget.

  Brainbase klientideks on enamjaolt suured rahvusvahelised brändid nagu Hello Kitty, Crayola, Muumitrollid jt. Meie investoriteks on nii kohalikud tegijad, kes on panustanud Cleveroni ja GrabCAD’i edulugudesse kui ka Los Angeles’is ja San Francisco’s tuntud investeerimisfondid, kellede portfelli kuuluvad näiteks DropBox ja Doordash. Meie viimasest 3-miljoni suurusest finantseeringust saad lähemalt lugeda siit: https://techcrunch.com/2019/08/19/la-based-brainbase-raises-3-million-for-its-intellectual-property-licensing-management-tech/

  Sinult ootame väga head taset Angular’iga töötamisel või eelnevat pikaajalist töökogemust mõne muu veebiaplikatsiooni raamistikuga (React, Vue, jms). Back-end puhul kasutame Laravel’i, millega töötamisel peaks Sul samuti eelnev kogemus olema.

  Omalt poolt pakume:

  • Head ja paindlikku töökeskkonda kiiresti kasvavas start-up ettevõttes.
  • Professionaalset ja toetavat meeskonda.
  • Kõrget palka (alates 4000€ bruto)
  • Kaasaegseid töövahendeid (automated testing, CI/CD, containerization, automated code style checking, scalable cloud infrastructure on AWS jms.).
  • Võimalust töötada perioodiliselt ka meie USA peakontoris, mis asub päikesepaistelises Los Angeles’is.

  Huvi korral saada oma CV koos oma portfoolioga e-mailile karl@brainbase.com. Täiendavate küsimuste korral võta julgelt ühendust meie arendusjuhiga numbril 508 3296.

  10. detsember 2019 - 16:26:42 · Otselink