Televõrk

veeb · newton

juuni 2015

televork.ee

Lühikirjeldus

Televõrk is a B2B telecom company that needed a new website to increase sales abroad. The main focus of the remake was to rebuild the information architecture, bring in innovative layout and modern visual language to resonate the cutting edge technology provided by the company. To unite the feeling of the brand the visual identity of the website later passed on to different offline materials.

Tootjafirma

Newton

0 meeldimist
 • kaups 8 a

  Veeb justkui okei (samas müügiflow on minu arust läbi mõtlemata, seo mõttes näiteks inglisekeelsed urlid, ehk kogu praktiline müügitugi on kahtlane), aga esilehe slogan on vist küll kõige halvem, mida ma näinud olen :)

  Non retina ikka veel?

  A ja, copy "Meie internetiteenus on garanteeritud kiirusega püsiühendus, mida tagab üks turu parimaid SLA-sid." Et SLA on argument? Aaa ja. Mis loom see on. Ma pole ilmselt sihtgrupp. St ilmselt ei olegi, sest muhvigi aru ei saa nendest juttudest.

  Layout on sümpaatne ja jääb ka meelde. Muidu kena töö, vaja veits timmimist.

  29. juuni 2015 - 19:29:08 · Otselink

 • Dim 8 a

  Täitsa kobe leht, väga hästi välja kukkunud ja mis müügijuttu nad veel ajama peaks kui nad on EE tütarfirma?

  29. juuni 2015 - 19:42:21 · Otselink

  5

  • :)

  • Nõustume. Veebi sisu on kahjuks oluliselt muutunud sellest, mis meie käe alt tulil. Igipõline probleem contentiga. Suured tänud kõigile hea tagasiside eest!

  Loe kõiki

 • Kivaa 8 a

  Avalehel see video vasakul ilus ja lahe, teistel lehtedel need pildid häirivad. Makrovõtted võrgu seadmetest on nii võimsad, et võtavad contentilt fookuse ära ja samas mis nad juurde annavad?
  Pole kõige parem lahendus ka see, et Avalehe kõige suurem CTA viib sind lehelt minema, saab ju sellist asja ka teistmoodi lahendada.
  Mobiil contenti suhtes viisakam, ainuke viga on, et mobiili menüü kasutamiseks pead igakord ülesse tagasi skrollima

  30. juuni 2015 - 10:59:54 · Otselink