Tegijad otsivad tegijat veebidisainerit!

 • zhade 11 a

  Tervitused!

  Oleme käivitamas uut start up projekti ja vajaksime meeskonda lisaks veel üht andekat disainerit, kes tunneb tänapäeva trende, käib ajaga kaasas ja oskab kõik oma ilusad disainid ka valideeruvasse HTML koodi panna ja teha koostööd arendajaga.

  Kuna tegu on täiesti uue ettevõtmisega siis võiks see huvitav tunduda kõigile, kes on vähegi ettevõtlikud inimesed ja mõtlevad natuke suuremalt kui keskmine inimene ;) Esialgu saab sellega täiesti vabalt ka oma põhitöö kõrvalt hakkama, sest suurem osa tööst on juba tehtud. Terve lehe disain on valmis ja valdav osa ka HTML'is kuid asjade kiirendamiseks vajaksime lisakätt juurde ning kui ennast meile tõestad ei näe me põhjust miks ei võiks me ühtse meeskonnana ka tulevasi projekte koos teha ja selle kinnituseks oleme valmis ka andma ligipääsu meie ühisettevõtte asjadesse ja vastavalt sinu panusele ja meeskonnatööle jaotame ka projekti osalusi (ja raha).

  Palun kirjutada vaid inimestel, kes mõistavad ja hindavad sellist võimalust. See pole mingi kiirelt rikkaks pakkumine ja pole mõtet tulla mütsiga lööma. Otsime inimest, kes on valmis endast andma 110% ja saab aru, et kuhugi jõuda on vaja vastavalt sellele ka oma panus anda - eriti meeskonna töös, kus terve projekti õnnestumine sõltub sellest kui hästi ja operatiivselt iga inimene oma osa tööst valmis teeb.

  Eeldame, et sul on ette näidata ilus portfolio tehtud töödest ja mõne aastane töökogemus antud vallas. Et oled distsiplineeritud ja kohusetundlik, alati kättesaadav ega jäta oma asju kunagi poolikuks. Hea oleks kui elad tallinnas aga see pole peamine. Et oled oma eriala täielik fanaatik ja koju jõudes mitte ei istu sa diivanile ega vaata televiisorit vaid arendad oma erialaseid oskusi. Et januned uute teadmiste järele. Et su klaas oleks pooltäis mitte pooltühi.

  Mina pakun sulle võimalust tulla punti ja teha midagi ja teha seda iseendale mitte kellelegi teisele.

  Kirjuta mulle ja saame tuttavaks! (tähtaeg 21.08.2011)

  - Andre Ojakäär
  - andre@eliit.ee

  16. august 2011 - 14:18:30 · Otselink