Tallinna Botaanikaaed

veeb · vigvam · tallinna botaanikaaed

mai 2011

botaanikaaed.ee

Lühikirjeldus

Tallinna Botaanikaaias on aastaringselt võimalus tutvuda maailma eri paigus kasvavate taimedega.

Tootjafirma

Vigvam

0 meeldimist
 • ilus aga igasugused kalendrid nagu ürituste ja iekalender võiks olla kalendri vormis , praegu õiekalender on lihtsalt üks suur sisuleht võiks olla rohkem tabel või vähemalt bulleted list

  01. juuni 2011 - 10:10:05 · Otselink

 • leedu 11 a

  kas seda kõike liiga palju ei ole? kõik on ilus, aga natuke crowded, tundub mul.

  01. juuni 2011 - 10:52:59 · Otselink

  1

  • seda saaks vast tagasihoidlikuma pildiga natuke regullida

  Loe kõiki

 • kaups 11 a

  Nõus vaalasega, Botaanikaaias üks põhivärke ongi minu arvates üritused, see osa tuleks extra hoolega läbi mõelda ja juba avalehel hästi väljas. Ma ei pea sugugi silmas siin ruudulist kalendrit, mis on suht mõtetu element vaid mingit muud esitlust, kus lähema paari kuu üritused kenasti ülevaatlikult näha.

  Jannoga ka nõus, sutsu ülepaugutatud avaleht, hästi palju vaja korraga öelda. Avaekraanist viiendiku kulutamine asukohale vaevalt hea mõte on, see pole nii oluline point (lisaks päises avatud aeg). Pigem know-how pool, artiklid jms lisaväärtus. Samuti mingittüüpi gallerypool, olgu kuulsatest külalistest või põnevatest taimedest. Hetkel tundub väga nn müügile orienteeritud veeb, aga ootaks hoopis teatud mahus taimemaailma väravat. See müüks lõppkokkuvõttes enamgi.

  Aga eks iga veeb sünnib protsessis ja koostöös, ei oska tausta ja eesmärke neid teadmata kommenteerida. Lihtsalt paar mõtet.

  01. juuni 2011 - 11:23:50 · Otselink