LHV Pank otsib front-end arendajat

 • Pirjo 11 a

  Oleme LHVs sellises etapis, kus veebis on suur tükk asju ära tehtud, kuid veel suurem tükk on tegemata. Meil on uuenenud koduleht, internetipank ja finantsportaal, kuid ükski neist ei ole kaugeltki veel valmis; lähiajal arendame välja oma mobiililahendused ja ka meie sisemised töövahendid vajavad üha enam tähelepanu just front-end'i ja kasutajamugavuse poole pealt.

  Samal ajal oleme me ka juba tehtud asjade suhtes keskmisest kriitilisemad – meie front-end-arenduse kvaliteet võiks olla kordades parem ning uusi asju tuleb aina peale.

  Et kõike seda aga piisavalt kvaliteetselt ära teha, otsime oma tiimi front-end arendajat. Just täpselt sellist mõtlevat, varasema kogemusega ja kasutajamugavuse põhimõtetest aru saavat inimest, kes...

  • ei karda võtta vastustust LHV veebilahenduste front-end’i kvaliteedi eest;
  • teeb oma töö nii ära, et talle pole vaja täiskohaga testijat kõrvale;
  • suudab keerulistele (tehnilistele) küsimustele vastuse leida ja lahendusi pakkuda;
  • on varasema vähemalt mõneaastase front-end arenduse kogemusega;
  • suudab kasutajamugavuse põhimõtteid fookuses hoida ka siis, kui äri ja IT-arenduse maailmad mingil põhjusel 180-kraadi teises suunas liiguvad.

  Front-end arendaja töökoht oleks äriarenduse tiimis ja tema roll oleks toetada uute projektide käivitamist; samas eeldame tihedat koostööd ka IT-arenduse ja kommunikatsiooni meeskondadega. Klassikaline tootearenduse mudel iseloomustab meie töörütmi kõige paremini; saad ehitada oma asja ja seda pidevalt parendada-parendada-parendada.

  Küsi lisainfot või saada kandideerimissoov: pirjo.vanem@lhv.ee

  10. juuni 2011 - 10:39:05 · Otselink