Sisustus.ee võtab tööle tegija!

 • alaro† 14 a

  Kas Sa oled suuteline lahendama lühikese ajaga ükskõik millise php, mysql, html, ajax progemisviguri?

  Kas Sul on ettenäidata vähemalt 2 soovitajat, kes ütlevad, et Sinuga koostöö oli võrratu ja ilma ühegi komplikatsioonita ning selle koostöö tulemusena said asjad tehtud varem kui plaanitud?

  Kas Sul on peale biti ja baiti kahe kõrva vahel ka mingisugune arusaam sellest, mis on väikeärile ja selle omanikele oluline ja Sa oled huvitatud õppimast, kuidas omaala parimad tänasel turul tööd teevad, samal ajal kui Sina nende unistusi ellu viid?

  Sa oled võimeline haarama kinni ideest, selle ilma hädaldamata, valetamata, venitamata koheselt ellu viima ja suudad võtta disaineritelt saadud kavandid ja need üks-ühele uskumatult kiiresti ära tegema. Ja kui rasketes olukordades „keskpärane progeja“ kummi venitab, lähed Sina põlema ja otsid uusi lahendusi; oled koguaeg hullu kreatiivne ja täielikult fännad seda, mida teed; siis on väga suur tõenäosus, et oled komistanud võimaluse otsa, mis avaneb vaid paaril korral elus ... sest:

  Me oleme Baltimaade kõige kiiremini kasvav ja arenev internetipõhine sisustusettevõtja huve silmas pidades loodud müügikeskkond – www.sisustus.ee . Meie inimesi teatakse kui omaala proffe, kes kasvatavad oma klientide kontodel raha ning hoivad neil aega kokku, aidates keskenduda sellele, mis kõige olulisem.

  Oma ääretult kiire arengu tulemusena ja suurenenud töömahu sunnil otsime oma superstaaride perekonda veel ühte väga ambitsioonikat, meie sarnast, kõrgeltarenenud ilutundega, klientidele pühendunud, ärategijat. Kui oled kunagi unistanud olla osa uskumatult kreatiivsest meeskonnast, mis teeb tulemusi ja naudib see juures ka protsessi, siis tegutse välkkiirelt!

  Kuid!
  Ennem kui midagi edasi teed, peame Sind hoiatama. Meie meeskond on väga pühendunud oma tööle – me kanname üksteise ja oma klientide ees vastutust. Kui otsid kohta, kuhu lihtsalt tööle saada; kohta, kus võiks oma päevad kenasti mööda saata; või tahad teenida veidi lisaraha – siis ei sobi Sa meie meeskonda (s.h. ei sobi ka laisad inimesed. Ei sobi see, kellel on liiga palju „perekondlikke kohustusi“ ja ei sobi see, kes ei ole ilmselgelt pühendunud sellele, et olla oma töös VÄGA hea).

  Kuid, kui Sa ei ole veel enda jaoks leidnud keskkonda ja inimesi, kes tooksid esile parima Sinus ja Sa tahad oma karjääris teha ära midagi tõeliselt märkimisväärset – midagi, mille üle võid elu lõpuni uhke olla, siis oled Sa veresugulane, keda otsime.

  Eestimaa parima võtame kohe punti. Rohkema info saamiseks helista nüüd kohe 555 48584 või saada e-mail alar@sisustus.ee ja ütleme Sulle aja ja koha ning kuidas peaksid end edasiseks ette valmistama.

  03. november 2006 - 09:50:29 · Otselink

 • iam 14 a

  hakkab pihta, natuke lisalugemist: php foorum

  03. november 2006 - 10:05:06 · Otselink

 • ära spämmi , las kuulutab, kui sul midagi öelda ei ole, siis ütle seda php.ee -s

  03. november 2006 - 10:29:13 · Otselink

 • paries 14 a

  Hmm, Alar Ojastu. Tuttav nimi, tuttav nägu. Sai paar aastat tagasi vist isegi ühe projektiga kaasa löödud, mis jah, kahjuks teatud faasist edasi ei jõudnud.

  Visionäär, täis ideid. Loodab siis, et see projekt on ja jääb...

  03. november 2006 - 10:55:09 · Otselink

 • alar vist unreal maailmas elab, või siis mehel ainulaadselt haige huumorisoon.
  selle jutu põhjal te otsite puhast NO-LIFERIT ja loserist patsiga karvikut kellel elu poleks ja nõus paari tonni eest kuus istuma peaasi et arvuti oleks ja nett sees haha

  07. november 2006 - 12:31:15 · Otselink

 • See ei ole kuulutus idioodid :)
  See on mingi "turundusgeeniuse" "kaval" idee oma lehte reklaamida :)

  Kõik foorumid on seda paska täis ...
  Jõudu Alar ... (Y)
  Loodan, et sa lähed juba varsti pankrotti. Ja loodetavasti lõpetad kerjusena.

  07. november 2006 - 14:44:36 · Otselink

 • 50k kuupalka siis isegi võiks kaaluda, ei tegelt 200%, korrutame siis 50k 200%?

  07. november 2006 - 15:03:54 · Otselink