Progejad! OKIA otsib lisajõudu.

 • kaups 10 a

  5

  • realitycheck

  • Mulle meeldib see "kolektiiv", sest ega kollektiivi ju ei saa niikunii :D

  Loe kõiki

 • LE 10 a

  Ma ei oleks uskunud, et firma, kes muidu peab ennast väga heaks, teeb kodulehti, mis aitavad klientidel ennast paremini turundada, ei suuda ennast turundada.

  Palk on see, mis paneb inimesed liikuma. Ma ei viitsi mingit loba ja jura kuulata, et see oleneb inimesest jne. Summa, mida olete nõus maksma, on teil kindlalt juba hetkel teada. Palun pange see vahemik kuulutusse.

  Tasuta parkimiskoht? See nagu elementaarne ei ole? Ma Tallinna olusid ei tea, aga meil Tartus makstakse 64€ sõidutoetust. Peaks olema maksuvaba.

  Isegi oleks võib-olla huvi teiega suhelda, aga kahjuks pole kõrgharidust ja seda ka ei omanda, tegelen lihtsalt Eesti ühe suurema e-commerce lahenduse arendusega, jne.

  29. märts 2014 - 23:17:34 · Otselink

  5

  • Näe ikka vaeva :) ajalugu on näidanud, et tõsiselt "vingeid asju" kipuvadki tegema just need arrogantsed lapsesuuga ekstsentrikud.

  • Kah õige :)

  Loe kõiki

 • wuzz 10 a

  Tallinnas ei ole see parkimiskoht nii elementaarne. Sõltuvalt kontori asukohast äripinna juurde lihtsalt ei kuulu kohti. Palganumber sõltub väga palju kandidaadist ja see vahemiku näitamine ilmselt ajab keskmisel veebiarendajal suu vahtu ja silmad kõõrdi. Iga suvaline tont kes kaugelt wordpressi näinud on, oskab juba 2,5k neto küsida, mõistmata, et ta seda raha iial tagasi toota ei suuda.

  Aga noh see suhtumise jutt ilmselt on vastastikune :) Huumor nagu ka "Omalt poolt pakume" rubriik. Raske uskuda et mõnel vähegi kogenenud inimesel see rohelise tulukese põlema lööks. Algajal võibolla.

  30. märts 2014 - 22:42:28 · Otselink

 • artiikkel millest kaups rääkis http://www.aripaev.ee/article/2014/3/21/palga-topi-firma-meie-palk-pole-kolossaalne-vaid-oiglane sealt selgub, et ettevõtte kesmine tasu 1540 bruto (~1200 kätte) . Tõsisem progeja tahab ilmselt rohkem, samas vilunud wordpressi spetsialist kes muud ei tahagi teha saab ka alla selle oma tööga hakkama.

  Ma ei ole üldse kursis mis Tallinnas keskmiselt php ja lampikunnidele täna makstakse :) aga jah imelik , et Eestis see töötasu teema on väga tabu ja salajane. Turg tahab teisiti toimida , kui ise otsiks siis peaks ilmselt ju mingi hetk ikka seda küsima.

  Nali on ju selline, et kõik sõltub ehitusturust :) kui turg on madalseisus , siis on php.ee foorumis palju küsimusi ja vastupidi.

  30. märts 2014 - 23:15:41 · Otselink

 • Oll 10 a

  Eks palga teema on alati intrigeeriv. Üsna kindel, et OKIA ei otsi järgmist liinitöölist vaid inimest, kes on ihu ja hingega teema juures ning tahab olla meeskonna liige.

  Pigem näitab, see inimese suhtlusstiili ja suhtumist. Viitame siis kasutajale LE. Olen sigakõva tegija aga kuna mulle putru ise suhu ei topita, siis paugutan niisama edasi.

  Selle asemel, et inimestega suhelda ja kirjutada, et pakkumine pakuks huvi aga näiteks kõrgharidust pole, kuid suudan oma kogemustega selle korvata, siis usun, et kutsutaks sind järgmisel päeval juba juttu puhuma. Samuti saad ju ka selle sama kirja raames enda oodatud palganumbri ära mainida.

  Vahel jääb tunne nagu puberteet on pikaajaline haigus ja kõrge ego lööb sellele omakorda veel jalaga perse. Suhelge inimestega!

  Palk võiks ikkagi selles võrrandis olla see muutuja, mis kujuneb välja vastavalt inimesele.

  31. märts 2014 - 10:32:10 · Otselink

  4

  • Need "boonused ja lisatasud" kipuvad jääma sinna lumeinimeste kategooriasse. Enamus firmad lubavad ja hõikavad neid märksõnu välja aga reaalselt saanud on vähesed.

  • kurb. Eestis on veel õppida, kui hästi raha tegelikult motiveerib. Küsimus pole ju selles, palju palka maksta, küsimus on palju töötaja raha sisse toob ja mis osa ta sellest endale tagasi saab.

  Loe kõiki

 • kaups 10 a

  Panime infot juurde, muuhulgas vaba ametikoha palgataseme.

  31. märts 2014 - 14:10:19 · Otselink

 • kass 10 a

  Ma isiklikult olen Kaupoga väga nõus, et palk ei tohi olla töötajal (ei praegusel ega uuel) põhiteema ning töökuulutusse ei saa palgavahemikku panna. IT inimesi (keskpäraseid) on väga palju, häid IT inimesi aga nii palju ei ole. Need viimased ei hüppa firmast-firmasse, et saada 200€ palgalisa ning 65€ autokompensatsiooni - need viimased otsivad väljakutseid, mõnusat töökeskkonda, arenemisvõimalusi. Seda, et neil lastaks enda asja läbimõeldult ning hästi teha. Neid viimaseid üldjuhul kutsutakse ja soovitatakse omade poolt, mitte ei oodata töökuulutuse peale kandideerima ning eelnevalt palga üle kauplema. Muidugi on tore, kui palga maksimaalne ülempiir on töökuulutuses kirjas aga vaatamata näiteks sellele, et Kaupo nüüd ülempiiriks 1800 kirja pani, usun, et kui neile nüüd tõsiselt hea inimene uksest sisse astub, siis ei ole ka see 1800 ülempiiriks. See muidugi oleneb juba ettevõtte poliitikast. Kui tegemist ei ole üks-ühele liinitööga, kus Sul puudub võimalus olla kaastöötajast parem, siis ei saa kunagi võrrelda ka palkasid. Kindlasti ei taha ma inimesi klassifitseerida ning seetõttu arvan, et inimesi ei tohi ka palgaga lahterdada ning võrrelda - me kõik oleme milleski paremad ning milleski kehvemad, kui kaastöötajad. Kui keegi saab sinust 2-3 korda rohkem palka, siis see on ju hea. Inimene on milleski väga hea ja on hästi tasustatud. Miks saavad näiteks piloodid väga head palka - üks pool on vastutus aga teine pool on see, et ta jumala eest ei peaks seal "roolis" olles muretsema, kas saab ikka lapse lasteaiakoha eest makstud ning kuidas ots-otsaga kokku tulla. Ning tööandja vaatenurgast vaadatuna - päeva lõpuks peab antud töötaja temale makstud palgafondi ju ettevõttele tagasi tooma.

  31. märts 2014 - 16:07:34 · Otselink

 • Laurits 10 a

  Raha pole inimestel kunagi liiga palju sa võid kühveldada ka 2,5K kätte küll leitakse see viis ära kulutada (Pilsnerist saab Heineken jne) ja mingi hetk tullakse ikka uksele palgatõusu küsima. Olen nõus eelkõneljatega, et sa pead olema piisavalt äge firma, et sa suudad luua pigem ägeda töökeskkonna ja õhustiku, kui ägeda palganumbri. Jah tööd peaks tegema nii et raha pärast muretsema ei pea aga see ei ole kindlasti 2-3K ... Ma usun, et sellises "pigem töö on äge" firmas sünnib ka rohkem ägedaid asju ja inimesed on motiveeritumad, kui korpodes, kus on ka suuremad palgad. Paraku juhtub seal töötajaga tihtilugu see, et ta vajub mugavustsooni ja siis on tulemus kalli palga eest vinguv töötaja. Läbi käidud tee endal... :)

  Tahate pikemat lugu siis tulge külla... ma räägin kuidas meil üks vana vene külmkapp üks õhtu töötajatega mustaks värvus. Tulemus on ka pildina jäädvustatud pildid
  Head töötajad käivad ikka natuke althõlma... CV-önlainis ja keskustes liigub neid paraku vähem.

  Kui ma tahaks Tallinnas elada siis OKIA oleks täitsa äge koht, kus ilmselt tööd teha tahaks ... :-)

  31. märts 2014 - 16:42:18 · Otselink

 • MP 10 a

  Eks tarkvaraarendajad selle jaoks koolis käivadki ja asju ōpivad, et hiljem lahedas kontoris toredate inimestega väärtust luua. Hea progeja veedab vaba aega Mustaka ühetoalises üürikas TTÜ kōrval ja teeb mōne ärijuhtimise tudengi vanemate ettevōttele vajalikku tarkvarajuppi, mitte ei käi asjatult aega kusagil restos tütarlapsega vōi vōōrsil töllerdamas.

  11. aprill 2014 - 23:41:51 · Otselink

  11

  • intriig on kommentaatoritel :) käed ei ulatu klaviatuurini jne. ettevõte peab talenti otsima mitte paigal seisma

  • link

  Loe kõiki