Oot-Oot

veeb · caotica · oot-oot

aprill 2014

oot-oot.com

Lühikirjeldus

Aasta oli siis 2005, kui Tartu Kunstikoolis kohtusid esmakursuslane Joonas Torim ja teisel kursusel tudeeriv Marko Ala. Nad leidsid koheselt ühise keele ja hakkasid hoogsalt üheskoos koolivälistel praktikatel osalema, mis arenesid sujuvalt esimesteks tellimusteks erinevatele kujundustöödele ja originaaldisainile. Sarnased väärtushinnangud panid aluse edukaks koostööks, mis alates 2007. aastast kannab nime Oot-Oot.

Tootjafirma

Caotica

Klient

Oot-Oot

0 meeldimist
 • Mis arvamused on muidu: http://www.oot-oot.com/

  Mul on väga hea meel, et veebi omanikud on piisavalt maitsekad ja õpivad kiiresti, et suudavad kogu sisuhaldamisega ise tegeleda, ilma tervikpilti rikkumata. Ehk on mõtteid, mida võiks paremaks muuta, et noorte mööbliärile hoogu juurde anda? Veebi olemasolu oli juba suur samm...

  Teostas: www.caotica.ee

  02. aprill 2014 - 23:51:11 · Otselink

 • väga viisakalt jaotatud info ja muidu ka ilus leht.

  Ma saan aru, et hall on eesti disaineri lemmikvärv :) võiks ju rohkem eksperimenteerida ja mõtelda, et pruun on uus hall , siis on tekst kontrastsem ja samas ei ole kõik ühte tooni must. Pruunil on samu heledamaid toone mis samas valgesse nii ära ei sula n: asenda #666666 -> #34282C jne . JA kui te küsite miks ma koguaeg seda jura ajan, siis võrrelge halli ja pruuni kõrvuti ning vaadake erinevate monitoridega ja erinevate nurkade all, hall ei paista paljudelt vaatenurkadelt üldse, kontrastsemat tooni saab kenasti lugeda ka kaugemalt ja mitmekesi ekraani jälgides (kus kõik eimahu lihtsalt ühele vaatenurgale).

  03. aprill 2014 - 08:30:41 · Otselink