Otsime WEB/UX disainerit / We are looking for WEB/UX designer

 • Ando 9 a

  Pakume tööd noores energilises ettevõttes Dreambox Games OÜ, mis tegeleb online mängudega (tänaseks oleme litsentseeritud ka Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt).
  Otsime open-minded inimest, kes ei karda out-of-the-box stiilis mõtlemist ning keda toetab lahe ja "kõik on võimalik" meeskond. Seega kui Sa oled väsinud liinitööst, siis meil kujundad Sa ise seda mida tootma hakkad.
  Meil on üsna hea teadmine tootest ja selle omadustest, kuid me loodame Sinu peale, et Sa juhid meid disainerina looma ilusa ja lihtsa UX'i. Tulevikus oleks Sul võimalik oma tiim koostada ja põhimõtteliselt sky is the limit!
  Pakume head tuju tööl, kuuma kohvi / teed, jäätist külmkapis, kontor 100% Mac ning loomulikult palka, millega ei tohiks hätta jääda ka elades Tallinna kesklinnas. Meie enda kontor asub Ülemiste City's ja meie peamiseks töö keeleks on inglise keel.
  Kui Sul tekkis äratundmisrõõm, et Sina võiks olla meie uus tiimi liige, siis palun saada oma CV/portfell, soovituskirjad ning mõni sõna Sinust endast emailile ando@chanz.com või telefoni teel 557 6546.
  Tööga võid alustada kasvõi täna-homme.

  In the case of questions in English, please don't hesitate to contact me via email ando@chanz.com or phone +372 557 6546.

  Ando

  18. veebruar 2015 - 11:42:15 · Otselink

 • Ando 9 a

  Tänud kõigile kes soovi avaldasid - leidsime sobiliku inimese ja selleks korraks teema lukku.
  Kindlasti tulevikus tuleb veel pakkumisi - samas kui keegi valdkonna vastu huvi tunneb, siis võib märku anda ja võibolla saame ka juba varem midagi kokku leppida.

  Toredat kevadet
  Ando

  17. märts 2015 - 14:49:52 · Otselink