Otsime arendajat (WP)

 • Tere!

  Pakun ühe väiksema projekti raames tööd arendajale. Vaja oleks valmis kirjutada WP peale veebileht, mille kujundus on juba tehtud. Esialgu tuleb ainult eesti keel kuid jätkusuutlikkuse mõttes tuleks algusest peale ehitada leht selle suunaga, et hiljem lisanduvad tõenäoliselt vene ja inglise keel. Hetkel on kuus erinevat vaadet kuid suures osas on need lihtsalt sisulehed ja üldse mitte mahukad.

  Eeldused:
  - Kogemus Photoshopi tööfailist funktsioneeriva Wordpressi veebilehe tegemisel.
  - Silm detailidele. Kujunduses ei ole midagi lihtsalt niisama. Kui tööfailis on kuhugi jäetud õhku näiteks 100px, siis sarnasena võiks ta kajastuda ka lives.
  - SEO teadmised väga olulised. Kliendid antud ettevõttele tulevad just suures osas otsingumootoritest.
  - Lihtsamad CSS üleminekud/animatsioonid.
  - Back-end kogemus kalendrisüsteemi jaoks.

  Kalender on puhtalt teenuse saadavuse näitamiseks, otseselt midagi broneerida sealt ei saa. Selle jaoks peaks kliendile tegema mingi kasutajaliidese, kus ta saab päevi kalendris teist värvi muuta. Võime täiesti kasutada kolmanda osapoole loodud kalendrisüsteemi, see peaks lihtsalt visuaalselt lõpuks sobima ülejäänud kujundusega.

  Mina olen kujundaja/projektijuht rollis selles ettevõtmises.

  Klient tahab muidugi lehe võimalikult kiiresti püsti saada. Siinkohal on järelikult suur eelis vabakutselistel arendajatel kellel vähemalt eeldavasti on rohkem aega, kui kellegil kes seda täiskohaga töö kõrvalt üritaks teha. Faktoriks jääb muidugi pädevus.

  Kui oled huvitatud, saada oma küsitav bruto tunnipalk ja mõned näitest oma tehtud töödest mulle meilile: agnuslaane@outlook.com

  09. märts 2015 - 12:08:04 · Otselink

 • Pigem vajate ikkagi kahte inimest.
  Esimene peaks kujunduse ära kodeerima ja teine WPga liidestama.
  Tihtipeale WP arendajad ise ei kodeeri kujundusi.
  SEO hakkab aga kujunduse ülesehitusest pihta. Kui seal pole õigesti tehtud, ei saa WP arendaja midagi teha.

  09. märts 2015 - 12:23:48 · Otselink

  3

  • +1

  • Kui frondi mehed tahavad tänapäeval olla konkurentsis siis võiks ikkagi WPga ka osata liidestada. AGA nõus, et peab pädev olema selles mitte niisama copy/paste mees.

  Loe kõiki