Myfitness

 • Myfitness uuenenud

  16. september 2016 - 10:05:32 · Otselink

 • Autor ADM Interactive

  16. september 2016 - 10:25:47 · Otselink

 • Lihvida on omajagu. Otsing märksõnaga "spinning" pakub vastuseks "Fat Burn" nimelist lehte aadressil https://www.myfitness.ee/training/fatburn/, aga avaneb tühi valge leht. Blogi ja uudiste kõrval hüppab välja "Liitu uudiskirjaga" kast. Paned ristist kinni ja niipea kui edasi liigud tuleb kohe välja tagasi. Mine tea, äkki taotluslik.

  Huviga läksin kohe esimese asjaga mobiilis treeningplaani vaatama, mida olen pidanud ise paaril lehel lahendama. Naljakas oli näha, et polegi nagu midagi tehtud mobiili toetamiseks. Suur pikk tabel jookseb igat pidi ekraanist välja.

  Võib-olla küljendaja ei teadnud, et see on skaleeruv leht? https://www.myfitness.ee/treeningud-jousaalis/jousaalikava-algajatele/

  Disaini osas on leitud mõned omapärased lahendused, aga sisu osas ei paista, et oleks midagi paremaks läinud. Onboardin on väga konarlik. Hindade nägemiseks pead valima konkreetse klubi. Seal on kõik paketid ilusti välja toodud, aga ühtegi edasi viivat viidet ei ole. Peab lehe üles kerima ja sealt "Edasi" vajutama. Järgmisel sammul alustad uuesti klubi valimisest ja pead toimetama mingis hüplikus vormis.

  16. september 2016 - 12:29:57 · Otselink