Kujundusalased tööd

 • Otsin tööd graafilise disainerina.
  Programmid millega töötan: Adobe illustrator, Adobe photoshop, Adobe Indesign, Adobe Lightroom, Adobe Premiere

  Olen eelnevalt teinud reklaame, plakateid, kutseid, visiitkaarte, diplomeid, tootepakendite kujundusi, kalendreid, raamatu küljendusi, kaanekujundusi, ajakirja küljendused, ajalehe küljendused ja lisaks olen hakanud tegelema ka veebikujundusega, hetkel pakun ainult kujunduslahendust, mis võiks olla teie uue veebilehe disain.

  Kui tunnete, et saaksin kuidagi teile oma oskuste ja teadmistega abiks olla, siis pöörduge julgesti minu poole. Koos mõtleme midagi põnevat välja ning leiame just teile sobiva lahenduse.

  Minu kontaktandmed leiate profiili alt.

  14. juuli 2017 - 13:02:18 · Otselink

 • ed 6 a

  ma ise eluaegne samasugune, natukene hea igas asjas. 15 aastat tööd hiljem oskan soovitada: leia üks asi mis sulle kõige rohkem meeldib teha ja paremini välja tuleb aga põhiline veelkord et meeldiks teha. Siis saad öelda tere ma olen Johanna ma teen n. kalendreid paremini kui keegi teine.
  PS! Adobe on piinades dinosaurus, ilmselgelt senini industry standard aga soovitan uurida kaasaegseid variante n. Affinity on minu eelis kui vaja vektoris midagi kujutada

  14. juuli 2017 - 14:21:50 · Otselink

 • Kuna minu töökogemus ei ole nii suur, siis alles leian seda, mis võiks kõige rohkem meeldida. Mulle meeldib, kui minu töö ei ole üksluine, et teen ainult ühte asja.. vaid meeldib erinevaid kujundusi teha, sest sellega kasvab ka kogemustepagas, kui ma ei keskendu vaid ühele asjale. Miks adobe? Olen katsetanud erinevaid programme vektoris ja pikslis, kuid Adobe on see, milles hetkel olen peatuma jäänud. Aga aitäh soovituste eest! Panen kõrva taha! :)

  14. juuli 2017 - 15:39:52 · Otselink