hotifon
-
wuzz 20 a
-
Laurits 20 a
Selle programmiga tuli kahjuks kiire install ja sama kiire uninstall teha...
19. mai 2006 - 00:00:10 · Otselink
-
Sven 20 a
kui juba skype on, kas siis mingi mõte ka asjal on? peale selle et saab säästa 2 eeku aastas elioni lauakale helistades :P
19. mai 2006 - 00:45:54 · Otselink
-
vaalaskala 20 a
see point on , et sellega tuleb kaasa telefoninumber kuhu saab IRL ka vasepaari mööda kõllida
19. mai 2006 - 00:53:19 · Otselink
-
Karukuubis† 20 a
vaalaskala see on skypel ka olemas... See on üks ühele skype copy va, et sõnumeid ei saa saata ja hinnad on kallimad
19. mai 2006 - 06:31:47 · Otselink
-
trakll† 20 a
hmm kuule liive sul ikka matiga asjad väga halvad skype numbri eest peab maksma 39 eeku kuus, elioni tingimus on et nelja kuu jooksul pead 50EEKU laadima mille saad ka maha rääkida
19. mai 2006 - 14:07:05 · Otselink
-
wuzz 20 a
keegi proovis kasutada ka juba? et kuidas kvaliteet võrreldes skypega on (robotitega ei viitsi suhelda väga)? Ma tükk aega mõtlesin, et kellel võiks veel lauatelefon olla ja ei mõelnudki välja :( ühtegi kasutajat ka ei leidnud sealt.
19. mai 2006 - 14:24:47 · Otselink
-
Raf 20 a
Mulle on mitmeid kordi sellega helistatud (mobiili peale) kavaliteet oli jube, suurt midagi aru ei saanud, aga see oli ka miski 2 nädalat tagasi, loodame et läheb paremaks.
Kuigi ma isiklikku pointi selles ei näe, skype'ga nad küll võidelda ei suuda.19. mai 2006 - 18:41:27 · Otselink
-
Laurits 20 a
Ma proovisin helistada kodusele lauatelefonile... pidevalt rääkis tädi et "Jätke teade peale piiksu" kuid minu lauatelefon jäigi vakka... ei tea kas viga oli minus või kuskil mujal aga kindel oli see et see programm on vaja uninstallida... :-)
19. mai 2006 - 22:05:51 · Otselink
-
c5ef2 20 a
Mul ka ei jopanud sellega helistada, pidin ka ainult teate jätma kuskile :) Ilmselt on viga meis...
20. mai 2006 - 12:25:16 · Otselink
-
wuzz 20 a
hmm... mul töötas ilusti, v.a. läppari mikrofon, mis oli väga õnnetu.
20. mai 2006 - 12:54:32 · Otselink
-
nope 20 a
teate jätmisega on see lugu, et peate enne hot.ee keskonnas oma konto ära aktiveerima vms.
24. mai 2006 - 10:17:06 · Otselink