Euroopa Noored

veeb · newton

märts 2013

noored.ee/idee/kaasame

Lühikirjeldus

Saatke noored idee inkubaatorisse - saavad mõtted rahastusprojektiks vormida ja päriselt miskit käima lükata.

Tootjafirma

Newton

0 meeldimist
 • aivopaas 11 a

  Vilkuvaid tekste ei jõua hästi ära lugeda enne kui järgmine kuba peale jookseb. Ja üldse kõik tekstid kuidagi väga raskesti loetavad. Reavahed, teksti suurused, lõikude vahed, kõik on nii seinast seina et silmadel hakkab valus lausa.

  21. märts 2013 - 17:26:39 · Otselink

 • kaups 11 a

  Päises on 3 konkureerivat sõnumit, mis samas veidi kordavad üksteist. Ja see Rapla noorte case on nagu äraeksinud. Värvivalik sümpaatne, aga kuna vaatan telefonist, siis praegu rohkem ei kommenteeri :)

  21. märts 2013 - 17:39:04 · Otselink

 • kaups 11 a

  Vaatasin nüüd suurelt ekraanilt. Väga hea vundament, mille tapab täiega totaalne fondikompott, absoluutne ebaühtlus ja kaos, nagu oleks pimesi iga tüki teinud erinev inimene. Wtf, vormilehel on isegi all servas ühe rippmenüü raames erinev font erinevatel menüüribadel.

  Sellega kaasneb ka infokaos, sest nii vähe, kui seda infot on, on see segaseks keeratud ning hirmsasti peab tahtma süveneda, et aru saada. Hea disain teeb vastupidi - disain on tervik, mis parandab midagi. Ja siis tuleb regamisvorm, mis on täitsa nunnu, aga poolenisti justkui teisest maailmast. Vormi veakontrolli loogika tuleks ka hoolsamalt teha, praegu on mingi default english pläma, mida peab ridade vahelt ise otsima. Vormilehelt tagasi ka ei saa, back aitab vaid.

  Kui see asi üle käia, eriti esileht ja "tuba ära koristada", saaks toreda asja, sest põhi on kena. Milles värk/eesmärk on, mida selleks teha tuleb, hästi selgelt ja konkreetselt.

  Ahjaa, noorte puhul võiks ehk inimest ka näidata, mingit emotsiooni tekitada, aga see juba vähemkonkreetne teema.

  21. märts 2013 - 19:25:51 · Otselink