Copyright ja iFrame

 • Nuta või naera aga..

  Stsenaarium järgnev:

  Veebipõhine teenus, mille kontseptsioon näeb ette, et võin osad selle teenuse kasutajaliidesed (a'la regamisvorm jms) oma lehe sisse iframeda.

  Teenused ilutseb lehel igal pool loomulikult "Copyright 2009 Blabla inc".

  Blabla Inc teenuse kasutajatingimused nõuavad, et tingimata oleks selge, et Blabla Inc süsteem on kasutusel. Ning mitte mingil juhul ei tohi lehel, kus on nende teenuse osad olla millegi muu firma copyright teatist. Vastasel juhul ähvardatakse naabrikass ära keeta jne..

  Tundub üsna loogiline ju, et kui mu oma lehel on copyright notice ja terms jms, siis need on ka sel lehel mille sisse ma mõne Blabla Inc teenuse iframen.. sest sel lehel on ju ka muud sisu jms.. või peaks sellelt konkreetselt lehelt siis eemaldama isikliku copyright teksti?

  On kellelegi kogemusi või kokkupuuteid taolise probleemiga? Asi nimelt selles, et juba tuli kuri teatis, et näed rikun lepingut vms.. Huvitab jsut, et kas selleks on ka õigusalane alus või lihtsalt kellegi läbimõtlemata süsteem..

  17. detsember 2009 - 12:38:19 · Otselink

 • tajo 13 a

  kui kasutajatingimustes on midagi kirjas ja sa oled nende tingimustega nõustunud, siis pead neid ka järgima kui ei taha, et teine pool sul midagi kinni keerab. easy as that.

  17. detsember 2009 - 13:36:51 · Otselink

 • Sven 13 a

  Copyright teksti ei ole lehele üldse vaja lisada kuna autoriõigus kehtib teose autorile täpselt samamoodi ka ilma selle teatiseta.

  17. detsember 2009 - 14:40:12 · Otselink