Astri

veeb · fraktal · codeborne · astri

juuni 2016

astri.ee

Lühikirjeldus

Astri.ee on kaubanduskeskus Sinu valitud kohas, Sinule sobival ajal. E-keskus Astri.ee koondab kõik Astri Grupi keskused, mida saad nüüd oma arvutist või nutiseadmest külastada just seal, kus parasjagu viibid. Oleme kokku toonud Pärnu Keskuse, Tartu Lõunakeskuse, Narva Astri Keskuse, Fama Keskuse ja Tempo Mööblimaja ning Tallinnas asuva Balti Jaama Turu koos populaarse DEPOO Turu ja Toidutänavaga.

Disain

Fraktal

Arendus

Codeborne

Klient

Astri

0 meeldimist
 • Erkki 7 a

  Lõunakeskus on uuenenud

  29. november 2016 - 16:47:55 · Otselink

  1

  • Tänud, Erkki. Lõunakeskus läks nn soft launch'ina juba eelmine sügis ülesse, kuid nüüdseks on kõik Astri Grupi keskused ja turud ühes kohas koos.

  Loe kõiki

 • matude 7 a

  Tavaliselt mulle hullult meeldivad läbipaistvad navbar-id video peal aga see on üks kordadest kus oleks arvatavasti pidanud jätma üles alatise sinise taustaga riba, mitte muutma seda vahepeal läbipaistvaks. Lihtsamini loetavad lingid, parem brändi värvide äratuntavus jne.

  29. november 2016 - 17:43:42 · Otselink

  3

  • Tänud, Peedu. Seda teemat sai päris palju disaineriga arutatud, kuid jäime hetkel läbipaistva päise juurde, kuid täiesti nõus, et fine-tune'ida on veel omajagu.

  • Maido, katsetasime ka kõrgemat videot, aga siis tekkis tunne, et kasutajad ei jõua enam edasise infoni. Fondi osas täiesti nõus. Algul oli see veelgi väiksem.

  Loe kõiki

 • Anzkan 7 a

  Infokaartidel võiks ikka kogu copy näha olla kõigis seadmetes.. Droonivideo on lahe mõte :) Video oleks võinud veidi kontrastsem olla.

  30. november 2016 - 07:31:58 · Otselink

  1

  • Tänud tagasiside eest. Infokaartide osa on veel tegelikult täienemas ja võtame kontrasti uutel videotel arvesse.

  Loe kõiki

 • See leht on juba aasta aega selline olnud :)

  Aga muidu on nii, et kõik Astri firma keskused jms on samal platvormil.
  Näiteks Pärnu keskus või Fama

  30. november 2016 - 12:43:58 · Otselink

  1

  • Tänud täpsustamast, Kristjan. Jah, nüüd on kõik 8 Astri Grupi keskust ja turgu koos e-keskusega ühes kohas :).

  Loe kõiki

 • Oh, kolm õudukat korraga :)
  Nüüd aasta hiljem võiks kahte asja teha (kui vähegi viitsimist):

  a) kui need hirmsad pakkumised avalehel juba laiama peavad, siis laeks neid vähemalt järk-järgult vms? Ja kasutage kogu ekraani laiust?

  b) kas neid pakkumisi ei saaks natuke atraktiivsemaks teha?

  30. november 2016 - 13:07:07 · Otselink

  2

  • Tänud tagasiside eest, Maido. a) Disaineriga mitu korda arutatud, kuid suurtel ekraanidel oli tulemus natuke imelik. Mis Sa järk-järgult laadimise all silmas pead? Pildid lazy loaditakse küll hetkel.

  • b) Kuna pakkumised on suures osas nn user generated content, siis on käimas pidev kasutajate suunamine ja õpetamine.

  Loe kõiki

 • Silver, kirjutan siia.

  Ma olen ise suur "täisekraani" fänn. Eriti e-poed ja lehed, kus ongi mõistlik kuvada palju korraga, aga kui juba teha, siis võiks selle üle ka uhke olla :) Ei pea neid pakkumisi kartma ja neid väikselt joonistama. Sul on ju terve ekraani laius, mille võiks maksimaalselt ära kasutada - väikese peal kuvad vähem korraga, suure peal rohkem.

  Ma olen seda varem kah teinud, aga kindluse mõttes tegin eile jälle naise / lapse testi. Märkasin, et nad keskendusid ühele või kahele (sarnasele sisu või värvi poolest) pakkumisele korraga. Naine kurtis, et tekst on nagu kirbusitt (ka piltide peal oli tekst kohati halvasti jälgitav). Laps ei suutnud üldse keskenduda, sest pilt oli nii kirju... testisin tema peal veel üht teist teist veebi, kus pakkumised olid mõnevõrra suuremad ja kaardid laeti alla poole scrollides - laps oli väga rõõmus ja üllatunud, kui märkas, et "seal on ju veel midagi!"

  Olen päris kindel, et taoliste pakkumiste sihtgrupp (nii noor kui vana) on väga sarnase mõtlemisega - üllata teda, tekita põnevust... praktika on näidanud, et inimene scrollib edasi ja edasi ja edasi... ja ei lahkugi sinu lehelt, kui näeb, et põnevat staffi järjest söödetakse ette. Loomulik uudishimu. Mass samas hajutab fookust.

  Kiire näidukas

  PS! Päise video kõrgust muudaks samuti ekraani kõrguse muutudes.

  01. detsember 2016 - 12:04:33 · Otselink

  2

  • Mulle meeldib ka täisekraan rohkem. Vaatasin näidet ja HTML-is annab seda hetkel jah väga kergelt teha, lisades klassile "fluid" juurde.

  • Teeme Optimizely'ga ka paar testi ja vaatame, kuidas see kasutajatele mõjub.

  Loe kõiki