Apotheka Netiapteek

veeb · velvet · modera · apotheka

november 2013

apteek.apotheka.ee

Lühikirjeldus

Apotheka Netiapteek pakub võimalust osta ravimeid ja tervisekaupu mugavalt just seal, kus sa parasjagu viibid.

Tootjafirma

Velvet

Arendus

Modera

Klient

Apotheka

0 meeldimist
 • leedu 9 a

  apteek.apotheka.ee

  11. november 2013 - 15:50:38 · Otselink

  1

  • Nt. e.apotheka.ee oleks mõnusam.

  Loe kõiki

 • kaups 9 a

  Keskmine look, küll parasjagu ka old school, funktsionaalne ja üsna ootuspärane :)

  Loodetavasti täna enam ei saa siin lõuga selle eest, et - asi võiks ju retina ekraanile olla, pea kõik mobiiliseadmed on retina ja näitavad udust tulemust praegu.

  Täna ootaks responsive lahendusi juba, või siis spetsiaalset mobiiliversiooni, aga võibolla polnud see skoobis või sai töö alguse kunagi ammu, "enne responsive aega". See punase/valge kontrast hakkab kohati silmadele ja on väsitav, kui see just eesmärk pole silmatilkasid müüa (kõigile, kes lehel üle 5 min, võiks välja hüpata popup "Silmad valutavad?").

  See on sisuline teema, aga mina näiteks otsin tihtipeale ravimit apteegiti - "Kas SEAL apteegis SEDA on ja kui pole, siis KUS on?", eriti kui titt kõrval röögib ja igasugune epoodlemine mõjub valgusaastana. Seetõttu lähen hoopis raviminfo.ee lehele seda otsima ning võin sattuda teise apteeki

  Veel sisulist. Menüü teemadena on sedasi väga mugav ja üldiselt klaar, aga kui saan näiteks 30 köharavimit nimekirjana ette, ilma ühegi argumendita ühe või teise kohta (mis on köha lahtistav, mis on leevendav jms), otsustan kas hinna järgi või umbropsu või uurin ükshaaval kõik 30 läbi. Või oot - seda viimast ma küll ei tee. Ilmselt oleks see meeletu sisuline töö kirjutada nä "lead'id", aga...

  Ühe konkreetse toote all oleks kena näha ka sama toimeainega teisi tooteid, aitaks palju peavalu (kui see just...) vältida. Toimeaine täna on reana kirjas, aga pole klikitav.

  Kohati on kuvad ka kirjuvõitu, näiteks kommentaarid (möödapääsmatud?) tagasiside vormis. Või suht mõttetu footer (see info peab seal olema seadusest johtuvalt?)

  "Tellides nüüd saad ostud kätte ülehomme" all paremal käib närvidele, korra sulgesin selle juba, sain aru, miks uuesti...

  Sisuvaadetes on tihti pool ekraani kasutamata, eriti listingud.

  SEO on ilmselt seetõttu niruvõitu, et on mingi vana custom made platformi peal (mõnusalt kiire on kogu asi), samas on ka mõningaid lihtsaid asju võimalik kergelt paremaks tuunida. Titled, open graph pildid määrata jms.

  Kes tegi?

  11. november 2013 - 16:37:42 · Otselink

  1

  • Velvet/TR kujundas ja arendas Modera. Ma usun (mäletan), et paljud neist asjadest on praegu veel torus - First-to-market race and all that:)

  Loe kõiki

 • hea, et olemas, ei ole küll esimene , aga seadusandlus vist varem veebiapteeke ei lubanud ja sealt saab ka retseptiravimeid mida varem ei olnud tõesti võimalik

  Eks konkurents sunnib varsti ka paremat frontendi tegema :D seeline ilus aga loll lahendus e-kaubanduse mõttes veel optimeerimata.

  paljudes kohtades hall tekst hallil taustal , palju halle piirjooni jne on ju ilmselge klassika :) mis arvestades ravimituru vanemat sihtgruppi on ju taevani kingitus kliendile

  11. november 2013 - 16:51:28 · Otselink

 • kaups 9 a

  Üks mõte veel - Eestisuguses konnatiigis võiks kaaluda ka "same day delivery" kullereid (lisaks nö standard kullerile), mis maksaks küll rohkem, aga kui ikka väga valutab, on see võibolla nii mõnelegi teema.

  12. november 2013 - 09:12:14 · Otselink

  2

  • Vähemalt pealinnas võiks selline teenus küll töötada

  • nohuga kodus lesida, clickclick ja siis ukselt coldreks vastu võtta .. olen väga poolt, sest ainult sellistes olukordades apteeki vajangi

  Loe kõiki

 • Taits 9 a

  Mulle meeldib igatahes, kuid kaupsi same day delivery peale peaks tellija kindlasti mõtlema. Eestis mõningad kullerfirmad küsivad hinda ca 0,50 euro senti per km ja ollakse valmis sõitma kasvõi öösel.

  14. detsember 2013 - 14:05:32 · Otselink