mp3-wav midi failiks
-
siim s 20 a
on kellelgi kogemusi sellise convertimisega? mingid programmid leidsin, aga kõik shareware ja ei lase salvestada midi faili :( ega nad muidu kah väga head tööd ei tee, aga kui ära puhastada, siis oleks vast kasutatav. vaja on selleks, et mobiilihelinaitena neid kasutada. (peaaegu) igasugused soovitused oodatud.
11. veebruar 2005 - 13:32:55 · Otselink
-
Hurricane 20 a
akoff music composer
11. veebruar 2005 - 14:22:17 · Otselink
-
siim s 20 a
proovitud. sama värk, mis teistelgi - salvestada ei luba MIDI faili.
11. veebruar 2005 - 14:32:17 · Otselink
-
Chuck_Norris† 20 a
Kui sellest veel räägitud ei ole, siis võiksid omale kõigepeale üritada natuke selgeks teha, mis on midi ja mis on mp3 ja mis on wav ...
Kui ei viici selgeks saada, siis lühidalt. MP3 ega wav ei ole võimalik väänata midiks.
See on umbes sama mis üritada veebist kopitud 50x50 pixlit fotot täiesti arusaadavaks vektoriks väänata :)
st. kui seal 50x50 pixlit fotol on kujutatud ruutu või mõnda muud lihtsat asja, siis arvatavasti sul isegi midagi õnnestub, kui seda hiljem mingis vektori proges töödelda pisut.
sama on ka heliga, mingi piiksu või prääksu või nootide jada võid sa isegi kuidagi wavist kätte saada, aga ühes loos on juba ainuüksi pille ming päris mitu tk.i millest igaüks teeb päris mitut nooti korraga.
11. veebruar 2005 - 15:02:19 · Otselink
-
siim s 20 a
ma olen endale erinevused selgeks teinud, aga antud olukorras on see arvatavasti parim lahendus kuna nii tegijat inimest käepärast võtta pole, kes noothaaval ise MIDI tekitaks. akoff music composer tegi enam-vähem korraliku töö. tuleb ainult lasta natuke puhastada. see on muidugi kehv, et ta ainult ühe kanali tekitab, aga arvestades eesmärki polegi see nii oluline.
11. veebruar 2005 - 15:37:46 · Otselink
-
Chuck_Norris† 20 a
no kui sa tahad tavalist monofoonilist helinat teha, siis vast mingi kaka isegi saad sedasi tehtud :)
aga vaevalt kliendid sama rahule jäävad kui sina :)
11. veebruar 2005 - 15:39:18 · Otselink
-
Hurricane 20 a
ma tegin endale mp3 laulust korrlaiku helina, alguses tegin .waviks ja siis .midis akoff music composeriga. link .midi-le
12. veebruar 2005 - 14:07:38 · Otselink
-
Chuck_Norris† 20 a
peaasi, et ise rahul oled :P
12. veebruar 2005 - 19:53:17 · Otselink
-
tfk 20 a
ega neid ei ole jah eriti tasuta. Kuna algoritmid nende konvertimiseks on päris karmid ja vaevalt, et keegi seda tasuta jagaks.
12. veebruar 2005 - 21:22:59 · Otselink