wordpress ja veebipood

 • Allar 11 a

  klient soovib veebipoodi, olemas wordpress ja soov, et pood oleks lehe sees.

  küsimus, et kas on olemas wordpressiga integreeritud veebipoe mootoreid, mis töötaks ka normaalselt? või oleks mõistlik veebipoeks kasutada eraldi platvormi, eraldi lehte?

  tooteid poes esialgu palju pole, 100-500tk. pangalinki esialgu ka vaja pole, lihtsalt ostukorv ja tellimus emailile.

  endal kogemus veebipoodidega puudub ja plaanis see kliendi jaoks "outsourceda", et kui keegi siin on wp+veebipoe integreerimisega tegelenud, võite märku anda :)

  27. mai 2011 - 19:07:52 · Otselink

  1

  • Ma piirduks WP puhul tellimissüsteemidega ja kasutaks e-poe jaoks näiteks Magneto - hea näide Kingakaubamaja. On turvalisem ja stabiilsem.

  Loe kõiki

 • peekon 11 a

  getshopped töötab paaril lehel

  28. mai 2011 - 01:30:16 · Otselink

 • matude 11 a

  Ca 2 aastat tagasi sai Wordpressi peale selline ülemaailmne vesipiibu hulgimüügi pood tehtud ja mul pole ühegi lehega nii suurt jamamist olnud. Lõpuks maksin programmeerijale oma poolest raha ära, sest ei tahtnud klienti üüratu hinnaga üle lasta ja algne arvestus oli mu tehtud. Oma viga, et ei osanud kulusid õigesti ette näha, nüüd olen targem.

  E-poe osa sai tehtud WP E-commerce peale ja selle muutmine oli ikka no nii krdi haige, et uskumatu.

  Võib-olla nad on nüüdseks oma süsteemi arendanud ja võimalik, et tänaseks on välja tulnud palju korralikumaid epoe plugine Wordpressile aga toetudes tollasele kogemusele saan ma ainult soovitada, et hoia sellistest pluginatest eemale ja võta mõni "päris" epoe script WP kõrvale.

  Lihtsatest väikestest e-poodidest, nii ahjud.ee kui laptop24.ee on OpenCart-i peal, viimased OC versioonid on juba väga head mu meelest.

  28. mai 2011 - 02:49:38 · Otselink

 • Allar 11 a

  ilmselt jääb siis eraldi platvorm :)

  kas oskate soovitada kedagi, kes tunneb wordpressi ja on teinud epoode?

  31. mai 2011 - 13:39:55 · Otselink

  5

  • no see on pigem kallis jah :D

  • vt www.keefir.ee pakuvad hea hinnaga poode, ka custom kujundusele, lõikavad ja arendavad vajadusel ka.

  Loe kõiki

 • WP ja getshopped lisaga kogemus olemas. Getshopped ongi endine WP E-commerce. Uues versioonis on oluliselt parandusi. Uus versioon kasutab juba WP3 head toredat custom post type süsteemi :)

  31. mai 2011 - 16:46:37 · Otselink

 • Kustutatud 11 a

  Mina nii väga e-Commerce'i ei laidaks. Sai ilusti hakkama (sh. pangalingid) ja kõik toimima. :) Mina ei teaks, et Wordpressile midagi väga paremat oleks.

  19. juuni 2011 - 19:04:00 · Otselink