Võtame juurde ühe PARTNERI

 • Tere

  Otsime juurde ühte partnerit.

  Loomisel on rakendus, mis toob vägagi värskeid tuuli erinevate teenusepakkujate leidmise ja aegade broneerimise maailma.

  Kõikvõimalikud broneerimise rakendused on täna täpselt sellised, nagu loodav rakendus EI OLE. Täpsemalt saan rääkida juba siis kui huvi kaasalöömiseks olemas.

  Hetkel on projekti tiimis:

  Projekti veab ja kommunikatsiooni eest vastutab Urmet Seepter: https://www.linkedin.com/in/urmet-seepter/

  Disaini teeb Helen Kokk: https://www.linkedin.com/in/helen-kokk-bb580434/

  Arenduse eest vastutavad Jaanus Sellin https://www.linkedin.com/in/jaanussellin/ ja Margus Sellin https://www.linkedin.com/in/margus-sellin/

  Ühte inimest ootame partneriks veel. Kuna tegu mobile only lahendusega, siis oodatud on mobiilirakenduse front end kogemusega inimene, kes saab oma panusega kiirendada teenuse turule tulekut.

  Töö algaks kohe – disainid ja MVP struktuur on valmis ning arendusega saab kohe alustada.
  Vaikselt on juba algust ka tehtud.

  Rahaliselt panustama ei pea (ehk vast mingi väike summa riigile ettevõtte loomisel).
  Kõikide partnerite osalused saavad olema võrdsed. Liituva inimesega koos saab tiimis olema viis inimest ja rohkem tiimi laiendada plaanis pole.

  MIS ON KÕIGE HULLEM, MIS JUHTUDA SAAB? Sul on aega ja tahtmist osaleda aga enne suve nagu ei viitsiks. Las jääb. Ja siis paari aasta pärast loed, et ühe Eesti ettevõttega hakkab minema nii nagu täna TransferWisega … ja siis see kõige hullem juhtubki … sulle tuleb see kiri meelde!

  Võta minuga ühendust ja ma räägin sulle kõik tekkinud küsimused lahti. Kirjuta mulle LinkedIn-i või saame kokku Facebookis https://www.facebook.com/urmet.seepter või helista 5082284.

  Urmet Seepter

  01. juuni 2019 - 09:54:23 · Otselink