Vajan abi Magento e-poega

 • Valmimisel on üks e-pood, mis on kuhugi maani valmis, aga tuleks mõningad täiendused teha. Kui soovid järgmisel nädalal töö ette võtta, tunned end Magentos tugevalt või oskad kedagi teist soovitada, siis palun kirjuta mulle martin@dressup.ee

  Kirjutan siis lahti ka, mida peaks tegema. Lähemalt kirjeldan, kui tegemiseks läheb.

  1. Toote detailvaates peaks numbri suurusi saama valida ruuduliste nuppudega S M L (mitte dropdown).
  2. Toote detailvaates paremal sidebarile peaks ilmuma ristmüügitooted. Seal peaks olema nupuke, lisa kõik korvi.
  3. Toote detailvaates toote pilt peaks avanema LightBox kastiga, kus kõrval või all on sama toote teised pildid Thumbnailidena, edasi-tagasi liikumine noolekestega.
  4. Praegu on olemas sildid, mis pildile lähevad "New" ja "Sale". Peaks juurde tekitama -20%, -50%, -70% sildid.
  5. Toote detailvaates all on olemas vaikimisi Tabid, peaks mõned Custom Tabid sinna juurde tegema ja vaikimisi (Kirjeldus, Märksõnad, Arvamused) maha võtma.
  6. Check-out protsessis mõned ümberkorraldused. Näiteks kõigepealt valid tarneviisi ja alles siis avaneb aadressi väli, kui soov koju saada kulleriga. Muudel puhkudel ei peaks aadressi üldse sisestama.
  7. Check-out protsessis on juba integreeritud pangalingid (SEB; Swed, Nordea, Danske, LHV, Krediitkaart) ja tarneviisid (SmartPost, Post24, Kuller), aga Radio Buttonite asemel peaks valikut saama teha logole vajutades. Viimane samm, kus on kokkuvõte peaks ära jääma, sest makseviisi valikul peaks kohe panka viima.
  8. Facebook Login/Connect võimalus. Praegu on vaikimisi kasutajanime ja parooliga sisenemine ja registreerimine, mille jätaks ära. Inimene saab "Maksa külalisena" või "Connectib Facebook" abil, seejärel täidab Nime, E-maili, Telefoni ning jätkab check-outi. Järgmine kord, kui Facebookiga siseneb, siis Nimi, E-mail, Telefon peaks olema juba eeltäidetud.

  Jään tagasisidet ootama!

  Martin

  01. veebruar 2013 - 10:24:25 · Otselink