Turu-uuring disaini-teemaliste ürituste kalendri jaoks

 • Tere! Olen Janeli Õun, Tartu Kõrgema Kunstikooli Meediadisaini osakonna abiturient ja soovin lõputööks teha disaini-teemaliste ürituste kalendrina funktsioneeriva veebilehe. Olen väga tänulik, kui leiate aega, et vastata mõnele küsimusele, et saaksin parema ülevaate hetkeolukorrast selles valdkonnas ja mida saaks paremini teha.

  Aitäh!

  https://goo.gl/forms/0AMOwF7eBzTwlNAC2

  31. jaanuar 2018 - 15:55:44 · Otselink

 • ed 6 a

  ma hoiatan, et siin on pigem web-disaini keskne koht. soovitaksin pöörduda päris tipp disainerite poole otse, saab parema tulemuse ja neid pole palju ka

  31. jaanuar 2018 - 18:51:16 · Otselink

 • jüri 6 a

  ed, selline üritusi koondav veebileht on pigem just väga laiale sihtgrupile suunitletud. Igasuguste erinevate valdkondade disaineritele ja huvilistele. Kui sa pead silmas, et kuidas seal ürituste soovitusmehhanism töötaks, siis jah oleks hea kaasata inimesi kes reaalselt on käinud nendel üritustel ja oskavad objektiivsemalt hinnata ürituse sisulist ja meelelahutuslikku väärtust jms. Siinkohal on küsimustik siiski lõpptarbijale suunatud ja omal kohal.

  31. jaanuar 2018 - 22:15:33 · Otselink

  1

  • Nõus crx. ma niisama mainisin et siin on pigem eesti disainimaailma ühe haru spetsialistid koos. et liiga kallutatud tulemus ei tuleks vms.

  Loe kõiki